Ekonomi

En az 11 bin 848 TL maaşla kadın erkek memur alımı yapılacak! B sınıfı ehliyeti olanlar başvuru yapsın, tek şart bu!

İş arayanların dikkatine! Kamuya kadın erkek memur alımı yapılacak. Maaş en az 11 bin 848 TL olacak. B sınıfı ehliyeti olan herkes başvuru yapabilir.

En az 11 bin 848 TL maaşla kadın erkek memur alımı yapılacak! B sınıfı ehliyeti olanlar başvuru yapsın, tek şart bu. Memur olmak isteyen personel alımı ilanı takip edenlere müjdeli haber geldi. B sınıfı ehliyetiniz varsa hemen başvuru yapabilirsiniz. O kurum kadın erkek personel alımı yapacak. En az 11 bin 848 TL maaşı var. KPSS puan şartı aranmıyor. Başvuru adresleri ve şartlar belli oldu. Kamu memur alımı başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde…

Kamuda çalışmak isteyen ve ehliyeti olanlara Müjdeli Haber geldi. Konya Selçuklu Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadın erkek personel alımı yapılacak. Belediyeden yapılan açıklamaya göre istihdam edilecek personellere verilecek en düşük memur maaşı 11 bin 848 TL oldu. Kadın erkek memur alımı için KPSS puan şartı aranmıyor. Konya Selçuklu Belediyesi memur alımı için başvuruların tarihi de belli oldu. Detaylar haberimizin devamında…

BAŞVURULAR 6 OCAK TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK

Konya Selçuklu Belediyesi memur alımı için ilan hazırladı. Bugün itibarıyla memur alımı başvuruları başladı. 6 Ocak tarihine kadar başvuru yapmak gerekiyor. Başvuru yapacak adaylar için detaylar da belli oldu. 2022 KPSS P3 puan türünden en az 75 ve üzeri puan alanlar memur alımı için başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENEN BELGELER

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru formunu belediyenin internet sitesi üzerinden temin ederek doldurabilecek. Aynı zamanda başvuru sırasında bazı evrak ve belgeler de isteniyor.

  1. a) Nüfus cüzdanının kurumdan onaylı aslı veya fotokopisi;
  2. b) Diploma veya okul izin belgesinin veya e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu izin belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (orijinal nüsha ibraz edilmesi halinde nüshası yerel yönetim tarafından onaylanabilir).
  3. c) Yabancı okuldan mezun olmuş olanların denklik belgelerinin aslı veya noter tasdikli sureti (Aslının ibraz edilmesi şartıyla, belediyece tasdik ettirilebilir.)

ç) KPSS sonuç belgesinin ÖSYM internet sitesinden alınmış barkodlu bilgisayar çıktısı,

  1. e) Erkek başvuru sahibinin askerlik yükümlülüğünün bulunmadığına dair beyanı,
  2. f) YDS sonuç belgesinin 1 numaralı başlık için doğrulama kodu içeren İngilizce bilgisayar çıktısı veya eşdeğeri ve uluslararası geçerliliği kabul edilen belgenin aslı veya noter tasdikli sureti, (nüshası aslının ibraz edilmesi kaydıyla belediye tarafından onaylanabilir)
  3. g) Görevini sürdürmesine engel bir durumunun bulunmadığını beyan etmek,
  4. h) 4 adet fotoğraf, (başvuru formuna yapıştırılmış 1 adet fotoğraf)
  5. i) Sürücü belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti (Aslının dosyalanması kaydıyla Belediye tarafından onaylı sureti olabilir.)
  6. j) Açık kontenjanlar için başvuru formu (Adaylar sadece gerekli koşulları sağladıkları pozisyona başvuru yapabilirler.

Yukarıda belirlenen şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen adayların 6 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru formunu istenen belgelerle birlikte mesai saatleri içerisinde elden teslim etmeleri gerekiyor. Adaylar başvuru formunu şu adrese teslim edebilir;

Şeyh Şamil Mahallesi, Doç. Dr. Halil Ürün Caddesi, Numara:19

Selçuklu / KONYA

Ayrıca adaylar başvurularını elektronik ortam üzerinden de yapabilir. Mail yoluyla başvuru yapmak isteyen adayların doldurdukları formu insankaynaklari@selcuklu.bel.tr adresine göndermeleri gerekiyor.

SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU

Selçuklu Belediyesi memur alımı için sınav tarihleri de belli oldu. Selçuklu Belediyesi hizmet binasında yapılacak olan sözlü sınav 24 Ocak ve 25 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların bilgileri 16 Ocak tarihinde belediyenin resmi internet sitesinden ilan edilecek.

Başa dön tuşu