Ekonomi

Enpara.com az önce müjdeyi verdi! Her ay 5000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit verecek

Enpara.com’dan milyonlarca müşterisine müjde geldi. Her ay 5000 TL nakit ödeme yapacak. Başvuru için geç kalmayın.

Enpara.com az önce müjdeyi verdi! Her ay 5000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit verecek. QNB Finansbank’ın uzun yıllardan beri faaliyette olan dijital bankacılık sistemi olan Enpara.com birçok avantajı ile dikkatleri üstüne topluyor. Hem havale ve EFT işlemlerinin tamamen ücretsiz olması, hem de faiz oranlarının yüksek olması nedeniyle tercih edilen Enpara.com, şimdi de şirketler için yeni kampanyasını açıkladı. Enpara.com’un şirketlere özel kampanyasının detayları haberimizde…

QNB Finansbank’ın dijital bankası Enpara.com şirketlere özel yeni kampanyasını duyurdu. Enpara.com uygulaması müşterisi olanlar işletmeleri Enpara.com uygulamasına davet etmeleri durumunda 5000 TL’ye kadar nakit destek alma imkanına sahip olacak.

HER AY 5000 TL DESTEK VERİLECEK

Enpara, son dönemlerde kampanyaları ile dikkatleri üstüne toplamaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük dijital bankacılık ağı olan Enpara.com’a yeni üye kazandıranlara hediye para verileceği açıklandı. Enpara.com 5.000 TL nakit hediye kampanyası kapsamında ne kadar çok şirket üyesini bankaya davet ederseniz o kadar çok kazanma şansına sahip olursunuz.

ENPARA ŞİRKETİM TAVSİYESİ NASIL YAPILIR?

Enpara’nın bir çok kampanyası ilgi görürken yeni şirket kampanyası da dikkat çekiyor. İş yeri sahipleri için özel olarak hazırlanan kampanya ile şirketleri davet edenlere 5.000 TL karşılıksız ödeme verilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler enpara.com uygulamasından ya da internet sitesinden “Bizi tavsiye edin” sekmesine tıklayarak şirketleri davet edebilir. Kampanya kapsamında davet edilen her müşteri için 100 TL kazanma şansına sahipsiniz. Kampanyada en fazla 100 müşteri davet edebilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılmak için tanıdığım işletmeciler bölümünü de seçmeniz gerekiyor.

WHATSAPP’TAN YA DA E-POSTADAN DA DAVET EDEBİLİRSİNİZ

Uygulama üzerinden oluşturacağınız linki işletmeci tanıdıklarınızla WhatsApp e-posta ya da SMS aracılığı ile de paylaşabilirsiniz. Sizin referansınız üzerinden enpara.com üyesi olan her şirket için 100 TL kazanma şansına sahipsiniz. Kampanya dahilinde en fazla davet edebileceğiniz işletme sayısı 50 ile sınırlandırıldı. Kampanyada sizin referansınız ile 50 işletmenin enpara.com üyesi olması halinde kazanacağınız destek 5.000 TL olacaktır.

Enpara.com şirketim kampanyası kapsamında kazandırdığınız müşteri sayısına göre ödemeler her ay düzenli olarak yapılacaktır. Her ay kazanacağınız ödül tutarı takip eden ilk Ayın 7 gününde enpara.com hesabınıza yansıyacaktır.

Başa dön tuşu