Medya

Esra Erol’da Cemile hakkında akla gelmedik gelişme! Ağızlar açık kaldı

ATV ekranlarında en çok izlenen programlardan birisi olan Esra Erol’un programında Cemile ile ilgili yaşananlar herkesi hayretler içinde bıraktı. İşte o yaşananlar…

Cemile daha programa katıldığı ilk günden bu yana insanları dertleriyle şaşırtmıştı. Esra Erol’unda inanılmaz bulduğu bu isim, hem ailesi hem de eşi tarafından eziyetler çektiğini sokaklara atıldığını söylemişti. Evlendiği ilk 6 ay kayınvalidesinin köyünde kaldıklarını söylemiş ve o zamanlardan hayatının zor olduğunu dile getirmişti.

Cemile’nin diğer bir iddiası da eşinin ailesinin kendisini çekemediği yönünde olmuştu. İddialarının yanı sıra davranışları, oturup kalkışı, hareketleri ve olayları bakışı dahi gündeme damgasını vurmuştu. Şimdi Cemile hakkında şok eden detaylar ortaya çıktı. İşte o detaylar…

Helallik isteyip boşanmışlardı

Esra Erol ekranlarında canlı yayında Cemile Ramazan ile sert bir yüzleşme yaşamış ve boşanmıştı. Cemile, Ramazan’ın durumu iyi olmadığı için bir tazminat istememişti. Esra Erol ekranlarında birbirlerinden helallik almış ve sarılarak bitirmişlerdi. Seyirciler ikisinin de boşanmadan sonra yüzlerinin gülüyor olmasına hayret etmişti. Şimdi Cemile ile alakalı Esra Erol şok eden gerçeği açıkladı.

Ramazan tekrar evlendi

Esra Erol, programında Ramazan’ın sessiz ve sade bir nikah ile tekrar evlendiğini yüzü gülerek seyircilere açıkladı. Yeni eşi hakkında bir bilgi vermedi ve Esra Erol’un yorumu şöyle oldu; “Benim tanıdığım helallik alan Cemile de sevinir. Bence Cemile de çok mutlu olmuştur bu olaya.”

Ancak Cemile’nin durumu bilip bilmediği, biliyorsa da yorumunun ne olduğu hakkında bir bilgi yok.

Başa dön tuşu