Medya

Esra Erol’da skandal olay! 4 çocuk annesi 22 yaşındaki Gülizar Akbulut TikTok’ta 15 yaşındaki çocuğa kaçtı

Esra Erol’da 16 Kasım yeni bölümde skandal olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Eşinin programa katılarak aradığı 23 yaşındaki 4 çocuk annesi Gülizar Akbulut’un 15 yaşındaki çocuğa kaçtığı ortaya çıktı.

Esra Erol’da skandal olay! 4 çocuk annesi 22 yaşındaki Gülizar Akbulut TikTok’ta 15 yaşındaki çocuğa kaçtı. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında gün geçmiyor ki yeni bir skandal ortaya çıkmasın. Üstelik bu defa ki skandalım kahramanlarından biri henüz 15 yaşındaki bir çocuk. Esra Erol’da programına eşini aradığını söyleyerek başvuran Hasan Birgül 4 çocuğunu evde bırakan eşinin 15 yaşındaki bir çocuğa kaçtığını iddia etti. 15 yaşındaki çocukla sevgili olduğu ve yanına kaçtığı iddia edilen Gülizar Akbulut kısa süre içerisinde canlı yayına bağlandı ve söyledikleri ile PES dedirtti. Kaçtığı çocukla TikTok üzerinden tanıştığını söyleyen Gülizar Akbulut, “Evdeki kocamdan iyi kendisi.” dedi.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da programına başvuru yapan Kahramanmaraşlı Hasan Akbulut Birgül 23 yaşındaki eşinin 4 çocuğunu da arkasında bırakarak Şanlıurfa’da yaşayan 15 yaşındaki Şahin isimli çocuğa kaçtığını anlattı. Hasan Akbulut’un anlattıkları herkesi şaşkına çevirirken 15 yaşındaki çocuğa kaçan Gülizar Akbulut telefonla canlı yayına bağlandı. Gülizar Akbulut’un canlı yayında yaptığı açıklamalar ise akıllara durgunluk verdi.

4 ÇOCUĞUNU EVDE BIRAKIP KAÇTI

Hasan Akbulut, canlı yayında yaptığı açıklamada eşi Gülizar’ın yaşları 5,4,2 ve 6 aylık olan 4 çocuğunu arkada bırakarak evden kaçtığını söyledi. Bir süredir kaza geçirmesi sebebiyle hastanede olduğunu söyleyen Hasan Akbulut, “Eşim de bu süreçte çocuklarımı bırakıp evden kaçmış” dedi. Hasan Akbulut’un açıklamaları sonrasında Şahin isimli çocuğun babası canlı yayına katıldı. Gülizar Akbulut’un kendilerinin yanında olduğunu söyleyen Baba, isterlerse imam nikahı kıyabileceklerini söyledi.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Telefonla Esra Erol canlı yayınına bağlanan Gülizar Akbulut ise eve geri dönmeyeceğini belirterek eşinden şiddet gördüğünü öne sürdü. 15 yaşındaki Şahin’e kaçtığını doğrulayan Gülizar Akbulut, “Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum. Ben evden giderken çocukların yanında kimse yoktu. Evden gece çıkarak 4 km yol yürüdüm” dedi.

TİKTOK’TAN TANIŞTILAR

Gülizar Akbulut’un anlattıkları karşısında ünlü sunucu Esra Erol’da büyük şok yaşarken kaçtığı kişinin 15 yaşında bir çocuk olduğunu hatırlattı. Esra Erol’un “Kaçtığınız kişi bir ergen. Farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri” sözleri üzerine Gülizar Akbulut, “Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok’tan tanıştık” dedi.

Başa dön tuşu