Asayiş

Ev sahipleri yüksek kira için sonunda bunu da yaptı! Ödemenizi karttan yapıyorsunuz ancak aylarca kira ödemiyor olabilirsiniz, hemen kontrol edin!

Ev sahipleri ve kiracılar arasında yaşanan olaylara bir yenisi daha eklendi. Kirayı yükseltemediği için kiracısını evden çıkarmak istediği ancak sözleşmesinin halen devam ettiği kiracıları için bunu da yaptı! Siz de düzenli olarak kiranızı ödeseniz de aylardır kira ödemiyor olabilirsiniz! Hemen kontrol edin!

Ev sahipleri yüksek kira için sonunda bunu da yaptı! Ödemenizi karttan yapıyorsunuz ancak aylarca kira ödemiyor olabilirsiniz, hemen kontrol edin! Ezelden beri kiracılar ve ev sahipleri arasındaki sorunlar bitmiyor. Tartışmalar şekil değiştirerek sürekli gün yüzüne çıkmayı başarıyor. Son zamanlarda yaşanan tartışmaların büyük bir çoğunluğu ise ev sahiplerinin kira artışlarında en fazla yüzde 25 oranında zam yapabilmeleri. Evinin kira değerinin daha yüksek olduğunu düşünen ve kiracısıyla sözleşmesinin hala devam etmesinden dolayı en fazla yüzde 25 oranında bir zam yapabilen ev sahipleri kiracısını evden çıkarmanın yollarını arıyor. Bu sefer buldukları yöntem ise pes dedirtti! Kiranızı düzenli olarak yatırsanız da bir gün kapının önüne konabilirsiniz, ev sahiplerinin bu oyununa dikkat edin!

AKIL ALMAZ YÖNTEM

Sözleşmesi dolmayan kiracısını bir şekilde evden çıkarmaya çalışan ev sahipleri yok artık dedirtecek bir yöntem daha keşfetti! Ödediğiniz kiralara dikkat edin, siz kiranızı ödüyor olabilirsiniz ancak kiranız ev sahibine ulaşmıyor olabilir! Ev sahiplerinin bulduğu bu yöntem ile daha sözleşmenizin bulunmasına rağmen kendinizi kapının önünde bulabilirsiniz! İşte ev sahiplerinin uyguladığı o yöntem…

BANKA HESAPLARINIZI KONTROL EDİN

Yoğun iş hayatı ve koşturmada şubelere gidip sıra bekleyerek fatura yatırma işlemleri artık mazi oldu. Bu işlemi yalnızca belli bir yaştaki kesim sürdürüyor. Teknoloji çağının hakim olduğu bir dönemde artık faturalar da tek bir tuşla elimizin altındaki telefonlardan halledilebiliyor. Her ay faturanızı düzenli olarak kendiniz yatırıyor veya otomatik ödemeye alarak sistem kendiliğinden faturalarınızı ödüyor olabilir. Ancak bu yöntemi kullananlar nasılsa yatıyor diyerek fatura takibini boşlamasın!

EV KİRALARI DA OTOMATİK ÖDENİYOR

Bankaların mobil uygulama ve otomatik ödeme yöntemlerinde ev kirasını ödemek içim bu yöntemi kullananlar lütfen bu noktaya dikkat etsin! Ev sahipleri kiranızı yatırdığınız hesabı kapatarak, kiracı ev kirasını ödemiyor diyerek bir gün kapınıza dayanabilir! Ev sahiplerinin kullandığı bu yöntem ile bir anda evinizden olabilirsiniz! Bu yüzden kiralarınız öderken bu konuyu göz önünde bulundurun ve kontrolünü sakın ihmal etmeyin!

Başa dön tuşu