Ekonomi

EYT’lilere o bankadan sevindiren promosyon haberi! Emekliler sevindirecek haber geldi: 8000 TL için hemen başvurun!

EYT’nin yasalaşmasından sonra bankaların promosyon savaşı da başladı. Müşterileri kendilerine çekmeye çalışan bankalar kampanyalarını peş peşe açıkladılar. İşte QNB Finansbank’ın cazip promosyon kampanyasının detayları ve başvuru için yapılması gerekenler…

QNB Finansbank, emekli olan çalışanlara yönelik sunduğu promosyon ödemesi hizmetleriyle dikkat çekiyor. Ancak bu hizmetlerden yararlananların arasında EYT (Erken Emeklilik) emeklileri de yer alıyor. EYT emeklileri de diğer emekli çalışanlar gibi QNB Finansbank ‘tan promosyon ödemeleri alabilirler.

QNB FİNANSBANK EYT EMEKLİ PROMOSYONU İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

EYT emekli promosyonu için başvuru yapmak oldukça kolaydır. QNB Finansbank internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak ya da bankanın şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sırasında emekli olduğunuzu ve EYT emeklisi olduğunuzu belgeleyen belgeleri de sunmanız gerekmektedir.

Ayrıca emekli maaşını taşıma işlemini ve promosyon için başvuruyu QNB Finansbank çağrı merkezlerinden yani 0850 222 11 00 ‘ı arayarak, cep telefonunuzdan dijital onayınızı verip işleminizi bitirebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK EYT EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Banka 3 Mart 2023- 31 Mart 2023 tarihleri aralığında ilk defa kredi kartı almış olan ya da mevcut kart/kartlarıyla; kampanyanın başladığı günden itibaren 03 Mayıs 2023’e kadar toplamda 500 TL harcama yapan müşterilere ek 750 TL nakit promosyon verecek. Ödemeler müşterilerin emekli maaşlarının olduğu hesaplara ilk defa maaş ödemesi aldığı ayı takiben ayın ilk haftasında yatırılacaktır.

QNB Finansbank, EYT emeklilerine yönelik promosyon ödemeleri yapmaktadır. Bu kapsamda banka, EYT emeklilerine özel olarak belirlediği promosyon tutarları ile destek sağlamaktadır. Ancak promosyon tutarları, emekli olan çalışanların çalışma süreleri ve diğer faktörlere göre değişebilir. Ama ortalama promosyon ücretleri şöyledir:

Ortalama Aylık Maaşı 0-3 bin 499 TL aralığı 4.800 TL

Ortalama Aylık Maaşı 3 bin 500 – 7 bin 499 TL aralığı 5.600 TL

Ortalama Aylık Maaşı 7 bin 500 – 9 bin 999 TL aralığı 7.200 TL

Ortalama Aylık Maaşı 10 bin 000 TL ve üstü 8 bin 000 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Başa dön tuşu