Ekonomi

EYT’lilerin derdine derman olacak müjde! Prim borcu olan üzülmesin, araba ev satmaya gerek yok! Bu bankadan kredi alın taksit taksit ödeyin

EYT’liler müjde. Prim borcu olanlar için o bankadan duyuru geldi. Araba ya da ev satmaya gerek yok. Hemen kredi çekerek taksit taksit prim borçlarını ödeyebilirsiniz.

EYT’lilerin derdine derman olacak müjde! Prim borcu olan üzülmesin, araba ev satmaya gerek yok! Bu bankadan kredi alın taksit taksit ödeyin. EYT ile emekli olmak isteyen ancak prim borcu bulunan vatandaşlara güzel haber geldi. Eğer prim borcunuz varsa o banka sayesinde yapılandırma şansına sahipsiniz. Prim borcunu toplu ödeyemeyenler için taksit imkanı geldi. Kamu bankaları düşük faizli kredi ile EYT’lilerin yüzünü güldürüyor. İşte EYT’lilere prim borcu yapılandırması müjdesi…

Emeklilik hayali kuran ancak prim borcu nedeniyle emekli olamayan EYT’lilere müjde geldi. Bankalar düşük faizli kredi kampanyaları ile prim borçlarınızı kapatıyor. Üstelik bankalardan kredi kullanmanız halinde toplu ödeme yapmak yerine taksit taksit ödeme şansı sizi bekliyor. Kamu bankaları prim affı bekleyen EYT’li için yeni paketini açıkladı. Bu paketi kullananlar toplu prim ödemesi yapmak zorunda kalmayacak. Düşük faizli kredi çekenler taksit taksit prim borçlarını kapatma şansına da sahip olacak. İşte EYT’lilere ilaç gibi gelecek kampanya detayları…

KAMU BANKALARINDAN EYT’LİYE BÜYÜK ŞANS

Kamu bankaları EYT’lilere özel yeni kredi paketlerini duyurdu. Bu kampanya kapsamında prim borcu olan ve bu sebeple emekli olamayan EYT’liler bankalara başvuru yaparak düşük faizli kredi alabilecek. Kredi taksit sayısı ise çekeceğiniz kredi miktarına göre farklılık gösteriyor. Örneğin 50 bin TL’ye kadar olan kredi limitinde taksit 36 ay olurken 100.000 TL’ye kadar olan kredilerde ise taksit sayısı 24 aya düşüyor.

Yine çekeceğiniz kredilerde faiz oranı ise tamamen kişiye özel hesaplanıyor. Kredi notunuza göre uygulanacak faiz oranlarını ise banka şubelerine giderek öğrenme şansına sahipsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Kamu bankalarından düşük faizli EYT kredisi almak isteyenler için başvuru şartları da netleşti. Başvuru yapmak isteyenler banka şubelerinden başvuru işlemlerini yapabilir. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank müşterisi iseniz bankaların mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Banka şubesine giderek başvuru yapmanız halinde kredi faiz oranları hakkında da daha detaylı bilgi alma şansına sahip olursunuz. Böylece başvuru öncesinde faiz oranlarını öğreneceğiniz için kredi notunuz düşmez.

Başa dön tuşu