Medya

Ezel Bayraktar canlı yayında hüngür hüngür ağladı! Kanser hastası yengesinin tedavi parasını harcamıştı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir işlenmeye devam eden Ezel Bayraktar olayı Türkiye’nin gündeminde. Kanser hastası yengesinin tedavi parasını harcayan gencin yaptıkları duyanların ağzını açık bıraktı. Önce Ömer Can Aslanhan olan ismini Ezel Bayraktar yapan genç, oyuncu olmak istediğini ve bu yola baş koyduğunu söyledi. Sunucu Müge Anlı başta olmak üzere herkesin büyük bir şaşkınlıkla dinlediği Ezel Bayraktar’ın canlı yayındaki tavırları dikkat çekmişti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir ele alınan Ezel Bayraktar olayı bugün de ekrana geldi. Kanser hastası olan yengesinin 300 bin TL’lik tedavi parasını harcayan Ezel Bayraktar, günler sonra pişman olduğunu açıkladı ve canlı yayında hüngür hüngür ağladı ve canlı yayında hem ailesinden hem de Müge Anlı’dan özür diledi.

‘ÇALIŞIP PARAYI ÖDEYECEĞİM’

Yengesinin tedavi parası olan 300 bin TL’yi harcadığını itiraf eden yeni ismiyle Ezel Bayraktar, bugünkü canlı yyaında hem ailesinden hem de Müge Anlı’dan özür diledi. Yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu söyleyen genç, ‘Benim hayalim oyuncu olmaktı. Bu yola baş koydum. Sıradan bir insan olarak yaşamak istemiyorum. Parayı savurdum ve bilinçsiz davrandım. Çalışıp parayı ödeyeceğim. Gece ayrı yerde gündüz ayrı yerde çalışayım. Ben kimseyle muhatap olmak istemiyorum. Ben özür diliyorum ve artık canlı yayına çıkmak istemiyorum. Eşek gibi çalışayım. Parayı toplu veremem ama parça parça vereceğim.’ dedi.

CANLI YAYINDA HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Bundan sonra canlı yayına çıkmak istemediğini söyleyen Ezel Bayraktar, yaptıklarından dolayı yaşadığı pişmanlık sebebiyle canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Sunucu Müge Anlı ise aileye Bayraktar’a yardımcı olmaları gerektiğini söyledi. Tedavi parası harcanarak mağdur edilen Tuğba ise ailenin kendi içinde parayı toplamasını istedi.

Başa dön tuşu