Ekonomi

Faizsiz 10.000 TL ödemeler başladı! Denizbank’tan yapılacak! Nakit ihtiyacı olanlar yararlanabiliyor! 31 Mart son tarih!

Nakit ihtiyacı olanlara faizsiz olarak 10.000 TL nakit ödemeler başladı. Başvuru yapanların hesaplarına ödemeler Denizbank aracılığıyla aktarılacak. Yüzde 0 faiz oranları ile verilecek nakit avans için ayrıca kolay geri ödeme seçenekleri sunulacak. Sıfır faiz ve uygun geri ödeme seçenekleriyle vatandaşların tüm nakit ihtiyaçları karşılanacak.

31 Mart 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlayan kişilerin acil nakit ihtiyaçları için 10.000 TL’ye kadar nakit seçeneklerinden yararlanmaları sağlanacak. Bu kapsamda uygun geri ödeme seçenekleri de sunuluyor.

6 AY VADELİ FAİZSİZ 10.000 TL NAKİT AVANS FIRSATI!

Denizbank faizsiz nakit avans fırsatını duyurdu. 10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli taksitli nakit avans seçenekleri ile vatandaşların nakit ihtiyaçları çözülecek. 6 ay vade seçenekleri ile kullanılacak nakit avans için 31 Mart’a kadar başvuru işlemlerinin yapılması gerekecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ‘’DenizBank.com’’, MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, Denizkartım, ATM veya SMS ile ilk bireysel kredi kartı başvurusunu yapmaları gerekecektir.

Kampanya süresi için ilgili kredi kartı başvurularını yapanların yararlanabilecekleri faizsiz taksitli nakit avans fırsatları ile vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına çözüm üretilecek. Yüzde 0 faiz oranları ile kullandırılacak nakit avans için 6 aya kadar vade seçenekleri de uygulancak.

DENİZBANK FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Denizbank bireysel kredi kartlarından herhangi birine başvuru yapan ve başvurusu onaylanan kişilere 250 TL ile 10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli nakit avans verilecek. 6 aya kadar vade seçenekleri ile uygulanacak nakit avans kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri sunulacak.

Taksitli nakit avans hakkını Denizbank’ın tüm kanalları üzerinden ‘’Taksitli Nakit Avans’’ menüsü üzerinden, tanımlı limitleri kadar kullanabilecekler. Taksitli nakit avans kullanımı için kredi kartının fiziken teslim alınması gerekmektedir. Ek Kartlar, Business Kartlar, Net Kart ve Banka Kartı başvuru kampanyaya dahil değildir. 10.000 TL’ye kadar 6 ay taksit seçenekleri ile vatandaşlara faizsiz olarak Denizbank üzerinden taksitli nakit avans kullandırılacak. İlgili kredi kartı başvurusunun onaylanması nakit avans kullanımı için yeterli olacak.

Başa dön tuşu