Ekonomi

Faizsiz kredi müjdesi geldi: İhtiyacı olana 10 bin TL! Başvurular devam ediyor

Yapı Kredi, 0 faizli kredi kampanyasıyla müşterilerine avantajlı bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında 10 bin TL’ye kadar kredi kullanmak isteyenler, faiz ödemeden ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Yapı Kredi 10 bin TL faizsiz kredi almak için öncelikle bankanın internet sitesinden ya da şubelerinden başvuru yapmak gerekiyor. İşte detaylar…

Son zamanlarda birçok banka, müşterilerine faizsiz kredi kampanyaları sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Faizsiz kredi kampanyaları, bireylerin nakit gereksinimlerini gidermek amacı ile oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Bu kampanyalar genellikle belirli bir limit ve vade süresi dahilinde geçerli oluyor. Bu kampanyalardan birini de Yapı Kredi gerçekleştirdi. Ekonomik koşulların zorlaşmasıyla beraber kredi arayışına giren vatandaşa Yapı Krediden faizsiz destek müjdesi geldi. Başvurular devam ediyor. Faizsiz ve taksitli bu avantajın ayrıntıları haberimizde.

FAİZSİZ KREDİ İÇİN SON BAŞVURU NE ZAMAN?

Yapı Kredi, yeni bir faizsiz kredi kampanyası başlattı. Bu kapsamda başvuru yapan vatandaşlar 10 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilirler. Kampanya, online veya şubeler aracılığıyla yapılan başvurularla alınabilir.

Bankadan yapılan açıklamaya göre faizsiz kredi kampanyasına 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’i indirerek müşteri olanlar katılabilecek. Yapı Kredi’nin faizsiz taksitli nakit avans kampanyasında, müşterilerin 15 gün içinde kredi başvurusunda bulunmaları zorunludur. Bu süreyi geçiren başvurularda hak kaybı yaşanabilir. Kampanya kapsamında 10 bin TL’ye kadar olan tutarlara için faizsiz bir şekilde 6 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır.

KREDİ ÖDEMELERİ NASIL YAPILACAK?

Yapı Kredi’nin dikkat çeken 0 faizli kredi kampanyası ile 10 bin TL faizsiz kredi hemen hesaba tanımlanıyor. Kampanyadan yararlanmak için yeni müşteri olmak yeterli oluyor ve 10 bin STL faizsiz kredi 6 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Bu durumda aylık taksitler 1666 TL olarak belirleniyor.

Banka yapmış olduğu duyuruda faizsiz kredi avantajının yalnızca bireysel kredi kartlarıyla kullanılabileceği ve 15 Nisan’a dek Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM’ler üstünden faydalanabileceğini dile getirdi.

Başa dön tuşu