Spor

Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in cenazesinde Belhanda vefası! Eski hocasını yalnız bırakmadı

Deneyimli teknik direktör Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim, 91 yaşında hayatını kaybetti. Nuriye Terim’in cenazesi Adana’da son yolculuğuna uğurlandı. Teknik Direktör Fatih Terim’in anne acısıyla sarsıldığı bu zor günde eski öğrencisi Younes Belhanda’dan büyük bir vefa örneği geldi. Belhanda, eski hocasını acı gününde yalnız bırakmadı ve Terim’e sarılarak başsağlığı dikeklerini iletti.

Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in cenazesine spor ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Fatih Terim’i bu acı gününde yalnız bırakmayan ailesi ve yakınları deneyimli hocaya destek verdi. Cenazeye katılan isimler arasında Terim’in eski öğrencisi Belhanda’nın da olduğu görüldü. Belhanda, eski hocasını bu acı gününde yalnız bırakmadı ve cenazede Terim’e sarılıp öperek başsağlığı diledi.

CENAZEYE SPOR VE SİYASET DÜNYASINDAN ÇOK SAYIDA İSİM KATILDI

Galatasaray’ın eski teknik direktörü, deneyimli hoca Fatih Terim’in 91 yaşında hayatını kaybeden annesi Nuriye Terim’in cenazesine spor ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Fatih Terim’in kızları Buse Terim Bahçekapılı, Merve Terim Çetin ile yakınları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Adana Büüykşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Valisi Süleyman Elban, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, acı gününde Terim’i yalnız bırakmadı.

BELHANDA’DAN BÜYÜK VEFA ÖRNEĞİ

Şimdilerde Adana Demirspor’da forma giyen Younes Belhanda’nın da cenazeye katıldığı ve eski hocası Fatih Terim’i bu acı gününde yalnız bırakmadığı görüldü. Fatih Terim’e uzun uzun sarıldığı ve teselli verdiği görülen Belhanda, Terim’e başsağlığı diledi. Belhanda ve Terim’in bu görüntüleri sosyal medyada gündem olurken Belhanda’nın eski hocasına gösterdiği vefa da büyük takdir topladı.

 

Başa dön tuşu