Medya

Fatih Ürek’in burnu havada tavrı sosyal medyada gündem oldu! Kendisini tanımayan görevliye demediğini bırakmadı

Şarkıcı Fatih Ürek, katıldığı bir düğün töreninde kendisini tanımayan görevliye demediğini bırakmadı. Fatih Ürek’in bu tavrı sosyal medyadan da tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları, Kimse Seni tanımak zorunda değil yorumunu yaptı.

Uzun zamandan bu yana ekranlardan uzak kalan Fatih Ürek katıldığı bir düğünde birazcık güvenlik görevlisi söyledikleri ile gündeme oturdu. Düğün töreninde kendisini tanımayan görevliye tepki gösteren Fatih Ürek verdiği cevapla olay yarattı. Çalışan kadın kendisine ismini sorunca Fatih Ürek’in yanıtı “Ben Saliha Korkmaz” oldu. Sosyal medyada paylaşılan o görüntülerde Fatih Ürek’in tepkisi ve gerginliği gündeme oturdu.

Bu nasıl ego böyle?

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler sonrasında sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Bazı sosyal medya kullanıcıları Fatih Ürek tepki gösterip  “Sen kimsin seni tanımak zorunda mı?”, “Bu ego nedir böyle?”, “Herkes sizi tanımak zorunda mı?” yorumlarını yaptı. Bazı Sosyal medya kullanıcıları ise Fatih Ürek’e destek olarak “Bu işi yapıyorsa tanımak zorunda ” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu