Spor

Fenerbahçe’de Jorge Jesus paniği! Yaptığı paylaşım kafa karıştırdı, takımdan ayrılabilir

Fenerbahçe’nin deneyimli teknik direktörü Jorge Jesus’un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım kafa karıştırdı. Süper Lig’de 2022 Dünya Kupası arası devam ederken Fenerbahçe Teknik Direktörü Jesus’un sosyal medyada yaptığı paylaşım sarı lacivertli taraftarları adeta ikiye böldü. Jesus’un Flamengo ile yaşadığı Libertadores şampiyonluğunun yıldönümü ile ilgili paylaşımı akıllara ayrılık düşüncesini getirdi.

Jorge Jesus’un yaptığı paylaşımı gören Fenerbahçeliler ‘Jesus takımdan ayrılacak mı?’ sorusunu sormaya başladı. Deneyimli teknik adamın bu paylaşımını gören bazı sarı lacivertli taraftarlar Jesus’un sezon sonunda takımdan ayrılabileceği düşüncesine kapıldı. Bazı Fenerbahçeli taraftarlar ise Jesus’un böyle bir paylaşım yapmasının normal olduğunu belirterek sezon sonunda bir ayrılık olacağını düşünmediğini belirtti.

JESUS’TAN GÜNDEM OLAN PAYLAŞIM

Deneyimli teknik adam Jorge Jesus, Flamengo’yu çalıştırdığı dönemde yaşadığı Libertadores şampiyonluğunun yıldönümünü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı. Jesus’un bu paylaşımı Fenerbahçeli taraftarları adeta ikiye böldü. Bazı Fenerbahçeli taraftarlar bu paylaşımı gayet normal karşılarken bazıları ise Jesus’un sezon sonunda takımdan ayrılabilme ihtimali olduğuna dair yorumlar yaptı.

FENERBAHÇELİ TARAFTARLARDAN YORUM YAĞDI

Jorge Jesus’un bu paylaşımının ardından bazı Fenerbahçeli taraftarların yorumları çok konuşuldu. Sarı lacivertli taraftarların bu konu üzerinden adeta ikiye bölündüğü görüldü. Bazı taraftarlar bu paylaşımı gayet normal karşıladı. Baszıları ise bu paylaşım üzerinden Jesus’un sezon sonunda Fenerbahçe’den ayrılabileceğine dair yorumlarda bulundu. Sezon sonunda Jesus’un takımdan ayrılabileceğine dair yorumların ağırlıklı olduğu ve böyle bir durum yaşanması halinde taraftarların çok büyük üzüntü yaşayacağı da yorumlarda yer aldı.

Başa dön tuşu