Medya

Fenomen dizi Yalı Çapkını’na yeni transfer! Pelin ve Yusuf bitti, yeni kriz kapıda!

Star TV ekranlarının en sevilen fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda sular durulmuyor! Her bölümü ayrı olaylı geçen diziye yeni oyuncu transfer ediliyor! Peki kim bu yeni oyuncu? Diziye ne rolüde girecek?

Fenomen dizi Yalı Çapkını’na yeni transfer! Pelin ve Yusuf bitti, yeni kriz kapıda! Yalı Çapkını dizisi her hafta farklı bir olayı ele alarak seyircinin nabzını yüksek tutmayı başarıyor. Son bölümde suların durulması herkese rahat bir nefes aldırsa da yayınlanan yeni bölümlerde yeniden aksiyon yerini alacak gibi duruyor! Fenomen dizi Yalı Çapkını’na yeni oyuncu transferi gerçekleşti. İlerleyen bölümlerde izleStar TV ekranlarının en sevilen fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda sular durulmuyor! Her bölümü ayrı olaylı geçen diziye yeni oyuncu transfer ediliyor! Peki kim bu yeni oyuncu? Diziye ne rolüde girecek?

Yalı Çapkını dizisi her hafta farklı bir olayı ele alarak seyircinin nabzını yüksek tutmayı başarıyor. Son bölümde suların durulması herkese rahat bir nefes aldırsa da yayınlanan yeni bölümlerde yeniden aksiyon yerini alacak gibi duruyor! Fenomen dizi Yalı Çapkını’na yeni oyuncu transferi gerçekleşti. İlerleyen bölümlerde izleyicisi ile buluşacak olan yeni oyuncu kim? Dizide hangi karakteri canlandıracak? Merak edilen tüm soruların cevabı haberimizin devamında…

REKORU KİMSEYE VERMEDİ

Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını yeni sezon dizilerinin içinde en yüksek reyting oranına sahip olan dizi ve rekorunu bu zamana kadar elinde tutmayı başardı. Diziye yeni transfer olacak oyuncu ise Mine Tugay. Mine Tugay dizide Defne karakterini canlandıracak. Defne dizide aile üyelerinden Gülgün Gözde Kansu) ve Orhan’ın (Emre Altuğ) eski okul arkadaşı ve aynı zamanda Orhan’ın eski sevgilisi rolünü canlandıracak.

DERGİ ÇEKİMİ İÇN DİZİYE GİRİYOR

Dizinin 16. bölümünde ünlü bir derginin editörü olarak ekranlarda seyircisi ile buluşacak olan Defne (Mine Tugay); Gülgün, Ferit ve Seyran için bir dergi kapağının çekimlerini ayarlayarak üçlüyü dergiye kapak yapmak ister. Dergi çekimiyle birlikte Korhan ailesinin yaşantısına dahil olan Defne ilerleyen zamanlarda Seyran ve Ferit arasındaki tansiyonu yükselterek kıskançlık krizlerinin artmasına sebep olacaktır.

HELLO DERGİSİNE ÇEKİLMİŞTİ

Dizide gerçekleşen dergi çekimleri çiftin geçtiğimiz günlerde Hello dergisinin kapak çekimleri için yapılmıştı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hayranları tarafından dergi çekimleri büyük ilgi gördü!

Başa dön tuşu