Medya

Fırat Tanış’ın sarışın sevgilisi kendini sakladı! İki tarafa ayrılıp yürüdüler

Oyuncu Fırat Tanış, Cihangir sokaklarında sevgilisi ile basın mensuplarına yakalandı. Akşam yemeğinden çıkan ikili iki tarafa ayrılırken sevgilisi yüzünü sakladı. Fırat Tanış’a “Fırat Bey, tekrar evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusu yöneltildi.

2014 senesinde Kübra Tanış ile dünya evine girmiş, 2022 Şubat’ında ise tek seferde boşanmıştı. 8 yıl devam eden evliliklerinden ise kızları Zeyno dünyaya gelmişti. Boşanma davasında mahkeme, Fırat Tanış’ın nafaka ödemesine karar vermişti.

Gizemli sevgili kendini gösterdi

2021 yılında sarışın bir kadın ile birlikte Etiler’de görülen Fırat Tanış rahatsız olmuştu. Oyuncuya yanındaki hanımefendi sorulunca cevap alınamamıştı. Çift sessizce cadde üstündeki binaya girmişti ve sonra Tanış’ın gizemli kadın arkadaşının piyanist İklim Tamkan olduğu öğrenilmişti.

Nişantaşı sokaklarında aşk yaşadılar

Tanış, İklim Tamkan ile beraberlikleri sorulunca “Arkadaş” olduklarını söylemişti. Ekim 2022 tarihinde ise Nişantaşı’nda sarmaş dolaş kameralara yakalanmış, ardından bir kozmetik mağazasına girmişlerdi. Alışverişten sonra cadde de yürürken Tamkan, aşk içinde 47 yaşındaki oyuncuyu boynundan öperken görülmüştü. Görüntülendiklerini görünce ise başka mağazaya girerek sorulara cevap vermemişlerdi.

Sevgilisinden ayrılarak yürüdü

Beraberlikleri artık bilinen çift geçtiğimiz gün Cihangir’de görüldü. Fakat ikili ayrı ayrı yürümeyi tercih etti. Yemekten çıkan çift ayrı ayrı yürürken muhabirler “Fırat Bey kız arkadaşınız ayrı yürüyor, sizden kaçıyor. Evlilik düşünüyor muşunu?” sorularına Fırat Tanış hiçbir cevap vermedi.

Başa dön tuşu