Spor

Galatasaray’da Patrick van Aanholt krizi! Menajerinin isteği şoke etti

Galatasaray’da Okan Buruk ile şampiyonluk hedefi devam ediyor. Devre arasında transfer görüşmeleri için Şimdiden çalışmaya başlayan sarı-kırmızılı takımda da gelecek isimler kadar gidecek isimler de merak ediliyor. Yeni kuralı da göz önünde bulunduran Galatasaray, bazı isimlerle yollarını ayırmayı planlıyoruz. Bu isimlerden biri de van Aanhol oldu. Ancak futbolcunun menajeri ile yapılan görüşmede talepleri şok etti.

Galatasaray’ın bedelsiz olarak İngiliz ekibi Crystal Palace’tan Transfer ettiği Patrick van Aanholt, Performansı ile ne taraftarı nerede teknik heyeti Mutlu edebilirdi. Sarı-kırmızılı takım bu sebeple devre arasında futbolcuyu takımdan göndermeyi planlıyor.

2024 yılına kadar sözleşmesi var

Ancak Galatasaray’ın başı Yıldız futbolcunun menajeri ile başı dertte. 2024 yılına kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunan Hollandalı futbolcu, bonservisini alıp gitmeye yanaşmıyor. Menajer ile yapılan görüşmelerde de herhangi bir mutabakat sağlanamadı.

Menajerin talepleri şaşırttı

Hollandalı oyuncunun menajerinin talepleri Galatasaray yönetimini Bir Hayli şaşırttı. Alınan bilgiye göre yıldız futbolcunun menajeri bu sezonun ikinci yarısından ve gelecek sezon olan alacaklarının tamamını istiyor. Hollandalı futbolcunun diğer bir talebinin ise sözleşmede bulunan şampiyonluk primlerini almak olduğu öğrenildi.

Galatasaray’da kalmak istiyor

Teknik heyetin ve yönetimin devre arasında takımdan göndermek istediği futbolcunun menajeri ile yapılan görüşmeden detaylar da ortaya çıktı. Van Aanholt’un menajeri görüşmede  ”Oyuncum kalırsa şampiyonluk yolunda Galatasaray’a yardım edeceğine inanıyor. Ayrılması durumunda şampiyonluk priminin tamamını talep ediyor” dediği öğrenildi.

Başa dön tuşu