Ekonomi

Garanti BBVA’dan emekli maaş promosyonunda kritik karar! 3200, 4000, 4500 ve 6000 TL ödeme yapılacak!

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren son dakika gelişmesi. Garanti BBVA yeni gelişmeyi duyurdu. Emekli maaşı alanlara 6.000 TL’ye Varan ödeme veriliyor.

Garanti BBVA’dan emekli maaş promosyonunda kritik karar! 3200, 4000, 4500 ve 6000 TL ödeme yapılacak! Garanti Bankası’ndan milyonları ilgilendiren yeni açıklama geldi. Emekli maaş promosyonu da kritik bir karara daha imza atan Garanti Bankası, 3 yıl boyunca bankada kalma sözü veren emeklilere 6000 TL ye Varan ödeme yapacağını bildirdi. Kasım ayı sonuna kadar başvuruları kabul eden Garanti Bankası, maaşa göre ödemeyi anında hesaplara geçecek.

Garanti BBVA’dan emekli maaş promosyonunda kritik karar! 3200, 4000, 4500 ve 6000 TL ödeme yapılacak! Emekli maaş promosyonu ondan yarış her geçen gün kızışarak devam ediyor. Artık emekliler kendilerine en cazip teklifi sunan bankayı tercih ederek yüksek emekli promosyonu alabiliyor. Üstelik devam eden Sözleşmeniz olsa bile Seçtiğiniz bir banka ile anlaşma sağlayarak Maaş promosyonu alabilirsiniz. son dönemlerde yüksek promosyon fırsatları ile dikkat çeken bankalardan biri olan Garanti BBVA emekli maaş promosyonları ile ilgili yeni kararını duyurdu. artık Garanti BBVA emekli promosyon ödemesi maaşa göre yapılacak. Peki, Garanti Bankası emekli maaş promosyonu başvurusu nasıl yapılır? Garanti BBVA promosyon ücretleri ile ilgili son detaylar haberimizde…

GARANTİ BBVA KASIM AYINDA NE KADAR PROMOSYON ÖDÜYOR?

Garanti Bankası Temmuz ayından bu yana başvuru yapan emekli vatandaşlara yüksek miktarda promosyon ödemesi yapıyor. Kasım ayının gelmesi ile birlikte SGK ile Yeni anlaşma sağlayan Garanti Bankası artık ödemeleri maaşa göre yapmaya başladı. Garanti Bankası’ndan yapılan son dakika duyurusuna göre emeklilere maaşlarına göre 3200, 4000, 4500 ve 6000 TL ödeme sağlanacak. Üstelik bankadan yapılan açıklamada emeklilerin Tekbir imzası karşılığında nakit parayı karşılıksız ve geri ödemesiz olarak alabileceği bildirildi.

3 YIL KALMA SÖZÜ VERMEK YETİYOR

Yükselen enflasyon rakamları ve her geçen gün artan hayat pahalılığı sebebiyle emekliler hayatını geçindirmek de güçlük çekiyor. Ancak bankalar emekli vatandaşları sundukları fırsatlarla daha rahat bir hayat sürmeleri ne yardımcı oluyor. Garanti Bankası’na emekli vatandaşların 3 yıllık taahhüt sözü karşılığında binlerce lira ödeme yapıyor. Garanti BBVA’dan emekli promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin yapması gereken tek şey banka şubesine gitmek ve başvuru yapmak. maaş taşıma başvurunuzu tamamladıkları 3 gün sonra Garanti Bankası’nın maaşınıza göre verdiği promosyon fırsatından faydalanabilirsiniz.

BONUS KAZANMA ŞANSINIZ DA VAR

Garanti Bankası’ndan emekli promosyon ücreti almanın yanında farklı avantajlar da kazanabilirsiniz. garanti bbva emekli müşterilerine havale ve EFT işlemlerini ücretsiz sunarken aynı zamanda kredi kartı harcamalarına da ekstra Bonus veriyor. Yine farklı ATM’lerden ayda bir defa ücretsiz para çekme şansınız da bulunuyor.

Başa dön tuşu