Ekonomi

Garanti BBVA’dan Emekliye 20000 TL Faizsiz Kredi Fırsatı! Talep Patlaması Yaşanıyor

Milyonlarca SSK, Bağkur ve Memur emeklisine Garanti BBVA’dan müjde geldi! Emekliye faizsiz 20 bin TL Kredi fırsatı! Sadece emekliler için değil, aynı zamanda çalışmayan, ev hanımı ve sabit geliri bulunmayan tüm vatandaşlar da bu fırsattan yararlanacaklar! Emekliye 20 bin TL kefilsiz-şartsız kredi detayları haberimizde sizlerle…

Emekli vatandaşlara sevindirici bir haber geldi. Emekliye 20 bin TL faizsiz, kefilsiz, şartsız kredi müjdesi geldi. Pandemi sürecinde ekonomik açıdan zorluk yaşayan toplumun pek çok kesimine gerek Devlet gerekse özel bankalardan peş peşe kolaylıklar geliyor. Garanti BBVA da bu bankalar arasında bulunuyor. Emekliye tam 20.000 TL’ye kadar faizsiz ve uygun vade seçenekli kredi sunuluyor.

Emekliler kredi için başvuru yapacak ve kısa süreli değerlendirme sürecinin ardından 20 bin TL kredi tutarı emeklinin şubeye gitmesine gerek olmaksızın doğrudan banka hesabına yatırılacak. Belli şartları taşıyan vatandaşlar 1 kez olmak üzere 20 bin TL tutarında krediden faydalanabilecek.

Kredi başvuru için gerekli tek belge ise T.C Kimlik’tir. Vatandaşlar T.C Kimlik numaraları üzerinden Emekliye faizsiz 20 bin TL kredi başvurusu yapabilmekteler. Ayrıca SMS ile de başvuru yapılabiliyor. Yine bu ihtimalde de kredi için gelir şartı ve belge şartı bulunmuyor. Telefon ile yapılan başvurularda onay verilmesinin ardından bankaya gitmeksizin kredi, vatandaşın hesabına yatırılıyor. Böylelikle Pandemi sürecinde vatandaşın şubelerde etkileşime girmesi önlenmiş oluyor. 20 Bin TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar T.C Kimlik No ile SMS göndererek 20 bin TL kredi alabilirler.

GARANTİ BBVA 20 BİN TL KREDİ FIRSATI

Garanti BBVA zorlu pandemi sürecinde vatandaşlara kredi konusunda birtakım kolaylıklar sağlıyor. Garanti BBVA’dan 20 bin TL kredi fırsatına dair detaylar vatandaşlarca sıklıkla araştırılıyor. Garanti BBVA’dan kolay ödemeli kredi ile ihtiyaç anlarında Garanti Bankası bir tık uzağınızda. Direkt olarak verilen bu kredi paketi ile düşük taksit tutarlarıyla acil nakit ihtiyacınızı giderebilmektesiniz.

Garanti BBVA Tanışma kredisi de başka bankalarla çalışan ve yeni Garanti BBVA müşterisi olacaklara özel faiz oranları ve vade seçenekleriyle sunulan kredi paketidir. GARANTİ BBVA müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek tanışma kredisi detaylarını öğrenebilirsiniz.

Doğum günü kredisi de Garanti BBVA tarafından sunulan ve doğum gününün içinde bulunduğu ay içerisinde kullanılabilen kredi paketidir. Borç transfer kredisi de başka bankalara borcu bulunan vatandaşların Garanti BBVA’dan bu krediyi kullanarak borçlarını tek elde toplamalarını sağlayan ve uygun faiz oranlı kredi türüdür.

Başa dön tuşu