Ekonomi

Garanti BBVA’dan o ödemeye ince ayar! Tüm emekliler 7500 TL nakit parayı cüzdanına koyacak! Ek avantajlar da var

Garanti BBVA’dan emekliye müjde. Başvuru yapan tüm emekliler 7500 TL nakit parayı cüzdanına koyacak. Yılın ilk promosyon zammı az önce açıklandı. Son tarih 31 Ocak 2023, acele edin.

Garanti BBVA’dan o ödemeye ince ayar! Tüm emekliler 7500 TL nakit parayı cüzdanına koyacak! Ek avantajlar da var. Yeni yılda da bankaların emekli maaş promosyonu kampanyaları sürüyor. Hemen hemen tüm bankalar emekliye yaptıkları ek ödemelere zam yaparken yeni duyuru bu sabah geldi. Garanti BBVA, resmi internet sitesinden erken saatlerde yaptığı açıklama ile birlikte yeni yılda emekliye maaşa ek 7500 TL ödeme verileceği duyuruldu. İşte Garanti BBVA 2023 emekli maaş promosyonu tablosu…

Emekliye promosyon yarışı 2022 yılında çok konuşulan başlıklar arasında yer aldı. Yeni yılın gelmesiyle birlikte yarışın ateşi sönmek yerine yeniden alevlendi. Bankalar, yeni yıla özel yeni promosyon tekliflerini duyurmaya başladı. Bugün yeni duyuru ise Garanti BBVA’dan geldi. Garanti Bankası 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli yeni maaş promosyonu kampanyasını duyurdu. Başvuru yapan emekliye binlerce lira ek ödeme verilecek. 3 yıllık maaş taahhüdü karşılığında verilecek emekli promosyonu maaşa göre değişiyor. Peki Garanti BBVA Ocak ayı emekli promosyonu ne kadar? Ocak 2023 emekli maaş promosyonu tablosu ve detaylar haberimizde…

EMEKLİYE 7500 TL EK ÖDEME VERİLECEK

Garanti BBVA’dan bu sabah yapılan son dakika açıklaması emekliyi sevinçten havalara uçuracak. Türkiye’nin en köklü özel bankalarından biri olan Garanti Bankası 7500 TL nakit promosyon ödemesi vereceğini bildirdi. Ödeme maaşa göre yapılacak ve kampanyadan tüm emekliler yararlanabilecek. Garanti Bankası’nın maaşa göre 36 aylık taahhüt karşılığında vereceği maaş promosyonu tutarları şöyle:

Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 3.600 TL,

3.500-7.500 TL arasında olan emeklilerimize 4.200 TL,

7.500-10.000 TL arasında olan emeklilerimize 5.400 TL

10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 6.000 TL.

Ayrıca Garanti Bankası bu ödemelere ek olarak emekliye düşük faizli kredi, ücretsiz havale ve EFT gibi ayrıcalıklar da sağlıyor. Yine Garanti Bankası’nın bonus kartını kullananlara da ekstra kazanç fırsatları var.

BAŞVURU SÜRESİ BELLİ OLDU

Garanti BBVA’nın yeni maaş promosyonu kampanyasında tarihler de açıklandı. Maaşını taşıyarak 3 yıl Garanti Bankası’ndan alma sözü vermek isteyen emekliler için son başvuru tarihi 31 Ocak 2023 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar Garanti Bankası’nın şubelerinden, mobil ve internet bankacılığı üzerinden maaş taşıma başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankasının maaş promosyonu ödemesi için tek şartı 36 aylık taahhüt vermek. Bunun dışında herhangi bir ek koşul ya da şart istenmiyor.

Başa dön tuşu