Medya

Gökhan Çıra genç fenomenin mesajlarını ifşa etti! Ayşe Bade’ye büyük şok, apar topar Twitter hesabını kapattı

Ünlü fenomen Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan eski futbolcu Gökhan Çıra, sosyal medya fenomeni Ayşe Bade ile mesajlarını ifşa etti. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Gökhan Çıra’nın bu ifşası gündem oldu. İlk olarak fenomen Ayşe Bade tarafından mesajları ifşa edilen Gökhan Çıra’nın bu olay karşısında çileden çıktığı ve Ayşe Bade ile olan tüm mesajları paylaşarak küfür ettiği görüldü.

Selin Ciğerci ile ikinci kez evlenip boşanan Gökhan Çıra, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Sosyal medya fenomeni Ayşe Bade, Gökhan Çıra’nın kendisine attığını iddia ettiği mesajları ifşa etmiş ve ortalık karışmıştı. Ayşe Bade’nin ifşasının ardından Gökhan Çıra’nın öfkeden adeta çılgına döndüğü ve kendisini ifşa eden Ayşe Bade ile olan tüm mesajları yayınladığı görüldü. Çıra’nın paylaşımlarının altına düştüğü notlar da çok konuşuldu. İşte Gökhan Çıra ile Ayşe Bade olayının tüm detayları…

İLK İFŞA AYŞE BADE’DEN GELDİ

Sosyal medya fenomeni Ayşe Bade, Gökhan Çıra tarafından kendisine atıldığını iddia ettiği mesajları sosyal medya hesabından ifşa etti. Konuyla ilgili bir de açıklama yapan Bade, ‘Selin’den her ayrıldığında bana ve benim tüm kız arkadaşlarıma aynı anda yürümesi bana normal gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz bilemem. Sonunda dayanamadım ifşa ettim. Prim yapmak olsaydı niyetim kimler kimler var sizin ünlü diye tabir ettiğiniz benim münasebetimin olduğu.’ ifadelerini kullandı.

GÖKHAN ÇIRA MESAJLARIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Ayşe Bade’nin bu paylaşımına çok sinirlenen Gökhan Çıra ise Instagram hesabından Ayşe Bade ile olan tüm mesajların ekran görüntüsünü paylaştı. Çıra’nın Bade’ye gönderdiği bir mesajda ise ‘Sen ne değişik bir …da Twitter’a ben atmışım gibi yapıyorsun’ şeklinde küfür ettiği görüldü.

AYŞE BADE TWİTTER HESABINI KAPATTI

Mesajların tümünün ekran görüntüsünü paylaşan Gökhan Çıra, ‘Sabaha kadar neler söylemek istiyorum bir bilsen içimdekileri. Dua et kadına saygım sonsuz.’, ‘Aslında olan onun yazması ama ekran görüntüsü almayacağım sanıp mesajları silmesi. Arkadaşlar işte bunlar böyle. Tam bir tövbe tövbe anladınız siz’ şeklinde notlar düştü. Sosyal medya fenomeni Ayşe Bade ise bu olayın ardından Twitter hesabını kapattı.

 

Başa dön tuşu