Medya

Gönül Dağı dizisinin en sevilen ismi baskıya dayanamadı, veda ediyor

Yarın akşam ekranlarda olacak Gönül Dağ 81. bölüm izleyenler tarafından bekleniyor. Gönül Dağı dizisinde ortaya çıkan bazı gelişmeler ise yeni bölümde ayrılıkların olup olmayacağı sorusunu akıllara getiriyor. İşte Gönül Dağı 81. bölüm detayları…

3 sezondur TRT1 ekranlarında beğenilerek takip edilen Gönül Dağı dizisi yeni bölüm öncesinde bazı gelişmelerin ortaya çıkmasıyla soru işaretlerine neden oldu.

Semih Ertürk, Berk Atan ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolü paylaştığı Gönül Dağı dizisinde Nazlı Pınar Kaya, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Gükhan Tekin, Ege Aydan, Feyza Işık, Eser Eyüboğlu, Yavuz Sepetçi, Şebnem Dilligil, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Serkan Kuru, Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli, Ulviye Karaca, Güliz Aybay, Sait Seçkin, Öznur Yağcı, Sevilay Gültekin ve Hande Nur Tekin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

En çok izlenen diziye veda

Gönül Dağı dizisi en çok izlenen dizi olma iddiasını devam ettirirken geçen hafta ayrılık haberleri gündeme gelmişti.

Bu hafta Gönül Dağı 81. bölüm merakla beklenirken ayrılık depremleri seyircileri üzecek gibi gözüküyor.

Geçen hafta spor okuluna giden oğlunun hasretine dayanamayacağı için Zahide’nin onun yanına yerleşme kararı gündeme çıkmıştı. Sefer, Zahide ve çocukların tekrar kasabaya gelip gelmeyecekleri Gönül Dağı dizisinde en çok merak edilen gelişme olmuştu.

Gönül Dağı 81. bölüm fragmanı ayrılık haberi mi?

Yeni bölümün fragmanı akıllara bir soru işareti daha getirdi. 7 Ocak Cumartesi 20.00’de TRT1 ekranlarında Gönül Dağı 81. bölüm yayınlanacak.

Yeni bölümde Taner’in Halime’nin evlilik baskısından bunalarak oğluyla birlikte evden ayrıldığı ekranlara yansıyor gibi gözüküyor.

Başa dön tuşu