Medya

Gönül Dağı hayranlarını üzen haber! TRT’den flaş karar, yeni bölümler yayınlanmayacak

TRT 1 ekranlarının severek izlenen yapımı Gönül Dağı, her sezonuyla izleyicisini mest etmeye devam ediyor. Yeni bölümleri iple çekilen ve Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi ile ilgili önemli bir karara imza atıldı. Her hafta yeni bölümleri büyük bir sabırsızlıkla beklenen dizinin yeni bölümlerinin 2022 Dünya Kupası karşılaşmaları sebebiyle 3 hafta yayınlanmayacağı öğrenildi.

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği 2022 Dünya Kupası karşılaşmaları başladı. Futbolseverleri ekrana kilitleyen Dünya Kupası maçlarının heyecanı devam ederken TRT2den Gönül Dağı izleyicisini üzen bir karar geldi. 2022 Dünya Kupası maçlarının TRT ekranlarında yayınlanmasından dolayı sevilen dizinin 1 ay kadar ekrana ara vereceği öğrenildi. Gönül Dağı, 77. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkmıştı.

GÖNÜL DAĞI 3 HAFTA YOK

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi Gönül Dağı’nın 3 hafta ekranlardan uzak kalacağı öğrenildi. Başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Hazal Çağlar, Semih Ertürk gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizinin 2022 Dünya Kupası maçları sebebiylr 3 hafta ekrana ara vereceği bilgisine ulaşıldı.

DÜNYA KUPASI MAÇLARI YAYINLANACAK

Her sezonu büyük beğeni toplayan ve ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı, hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Her Cumartesi yepyeni bölümleriyle ekrana gelen dizinin her hafta yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Sevilen dizi Gönül Dağı’nın yeni bölümleri 21 Kasım-18Aralık 2022 tarihleri arasında yayınlanmayacak. TRT ekranlarında belirtilen bu tarih aralığında 2022 Dünya Kupası maçları yayınlanacak.

Başa dön tuşu