Ekonomi

Gram altın için bomba iddia! Yılsonunda altının geleceği rakam açıklandı, bu tüm zamanların rekoru olacak!

Gram altın fiyatlarının yılsonunda geleceği rakam belli oldu! Dolara değil Altına yatırım yapın! Ünlü kuyumcudan bomba tahmin geldi.

Gram altın için bomba iddia! Yılsonunda altının geleceği rakam açıklandı, bu tüm zamanların rekoru olacak! Gram altın fiyatlarındaki yükseliş devam ederken yılsonunda Altın fiyatlarının ne kadar olacağı da merak konusu oldu. Yavaş yavaş Aralık ayına doğru ilerlediğimiz Bugünlerde Uzmanlar altın fiyatlarına ilişkin öngörülerini paylaşmaya devam ediyor. Peki, yıl sonunda Gram altın ne kadar olacak? Altına mı yoksa dolara mı yatırım yapılmalı? Ünlü kuyumcu Cengiz Çiftçi gram altın fiyatları ile ilgili yeni tahminlerini paylaştı.

Altın fiyatları yukarı yönlü seyrine devam ediyor. Yatırımcılar ve vatandaşlar ise bu durumda altın alınmalı mı yoksa satılmalı mı sorusuna yanıt arıyor. Altında yükseliş sürecek mi, yıl sonunda altın ne olacak Tüm Bu soruların yanıtı merak ediliyor. Gram altın fiyatları ile ilgili ünlü kuyumcudan bomba tahminler geldi. Yılsonunda gram altın bir kez daha zirveyi görecek. Cengiz Kuyumculuk sahibi Cengiz Çiftçi gram altın fiyatlarına ilişkin tahminlerini tek tek paylaştı.

GRAM ALTIN YILSONUNDA REKOR KIRACAK

Yatırım yapmak isteyen vatandaşlara ünlü kuyumcu Cengiz Çiftçiden önemli tavsiyeler geldi. ABD enflasyon rakamlarına yüksek çıkması ile birlikte Altın fiyatlarında yeniden artışın başladığını hatırlatan Çiftçi, dünyada emtia olarak en ucuz maddenin altın olduğunu söyledi. Elinde altın bulunanların değerini bilmesi gerektiğini söyleyen Çiftçi, kısa vadede altın satmanın yanlış bir adım olacağını belirterek ilerleyen günlerde altının daha da yükseleceğini dile getirdi.

SATMAK İÇİN YIL SONUNU BEKLEYİN

Gram Altın fiyatlarında yükseliş in kasım ayı sonuna kadar devam edeceğini söyleyen Cengiz Çiftçi, yılsonunda ise altın fiyatları 1400 liraya kadar yükselebileceğini dile getirdi. Altının uzun zamandan beri baskı altında olduğunu belirten ünlü kuyumcu, daha altını yükselmek için çok yolunun olduğunu ifade etti. Altına yatırım yapanların kazanacağını belirten Cengiz Çiftçi, “Elinizde bulunan altınları bozdurmayın. İlerleyen günlerde daha fazla para kazanacaksınız. Ekim ayında 998 liraydı. Altın alanların kazanacağını söylemiştik. Kasım ayında da altın ve altına yatırım yapanlar kazanacaklar” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu