Medya

Hadise Reza Zarrab ifşası olay oldu! Mesajları ortaya çıktı, Acun Ilıcalı detayı dikkat çekti

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddialarıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında ifşa edilen mesajlarla sosyal medyanın da gündemine oturdu. Söylemezsem Olmaz sunucularından Seren Serengil, ünlü şarkıcı Hadise ile Reza Zarrab’ın yasak aşk yaşadığını iddia etmiş ve canlı yayında belgeleriyle bunu ortaya çıkacağını söylemişti.

Seren Serengil ve Söylemezsem Olmaz sunucularının Hadise ile ilgili iddiaları canlı yayına damga vurmaya devam ederken Hadise’den hakkındaki tüm bu iddialar ve söylenenlerden sonra bir açıklama gelmiş ve isyan bayrağını çekmişti. Seren Serengil, programın canlı yayınında elindeki mesajları yayınladı. Serengil’in ifşa ettiği Hadise ve Reza Zarrab arasında geçtiği iddia edilen mesajlardaki Acun Ilıcalı detayı ise dikkatlerden kaçmadı.

HADİSE EXXEN’E TRANSFER OLMUŞTU

Bir dönem O Ses Türkiye adlı yarışma programının jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Hadise, bu programdan yine Acun Ilıcalı’nın programlarından biri olan ve dijital platform Exxen’de yayınlanan O Ses Rap’e transfer olmuştu. O Ses Türkiye jüri üyelerinden biri olan Ebru Gündeş ile yakın arkadaş olan Acun Ilıcalı’nın Hadise ile Reza Zarrab arasındaki yasak aşk iddialarının ardından böyle bir değişiklik kararı aldığı öne sürülmüştü.

DİKKAT ÇEKEN ACUN ILICALI DETAYI

Ebru Gündeş’in boşanma davasının sürdüğü dönemde haberler hakkında yayın yasağı getirilmeye çalışıldığı belirtilmişti. Seren Serengil’in canlı yayında ifşa ettiği mesajlardaki Acun Ilıcalı detayı ise dikkatlerden kaçmadı. İddiaya göre Reza Zarrab mesajında, ‘Acun’un kalıbına tüküreyim’ yazdı. Buna karşılık Hadise’nin ise ‘Sorma’ cevabını verdi.

SEREN SERENGİL: ACUN’A HAKARET VAR

Canlı yayında mesajlar üzerine yorum yapan Seren Serengil, Acun Ilıcalı’nın Hadise’yi programdan gönderdiğini hatırlattı ve ‘Acun Ilıcalı da mesajlardan nasibini alıyor. Acun’a da bir hakaret var. Hadise’yi programdan göndermişti bu olaylardan sonra. O yüzden sallıyorlar.’ dedi.

 

Başa dön tuşu