Medya

Hadise Seren Serengil ve Söylemezsem Olmaz ekibine fena patladı! Aile Bakanlığı ve RTÜK’e çağrı: Taciz ediliyorum

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her sabah canlı yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programda sunucular Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali tarafından günlerdir Hadise ile ilgili çok çarpıcı iddialar ortaya atılıyor. Özellikle Seren Serengil’in ünlü şarkıcı Hadise ‘ye yönelik sözleri sosyal medyanın gündeminden düşmezken son olarak Serengil’in ‘Ebru Gündeş’in intikamını alacağım’ çıkışı gündeme bomba gibi düşmüştü. Canlı yayında elindeki kanıtları ortaya dökeceğini söyleyen Serengil’e Arto ve Bircan Bali’den de destek gelmişti.

Ünlü şarkıcı Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la aşk iddialarıyla gündem olmuş ve Hadise’nin Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde Zarrab’la aşk yaşadığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Gündemden düşmeyen bu iddiaları net bir dille yalanlayan ve gerçeği yansıtmadığını belirten Hadise, aylardır canlı yayında kendisine yönelik çarpıcı söylemlerde bulunan Seren Serengil ve arkadaşlarına karşı sessizliğini koruyordu. Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile yaptığı evlilik ve boşanma süreci de Söylemezsem Olmaz programında geniş bir yer bulmuş ve ünlü şarkıcı hakkında hamile olduğu iddialarından kürtaj yaptırdığına dair iddialara kadar daha pek çok iddia ortaya atılmıştı. Hadise, son olarak Seren Serengil ve arkadaşlarının yeniden Reza Zarrab iddialarını gündeme taşımasına ve kendisiyle ilgili canlı yayında yer verilen söylemlere daha fazla dayanamadı ve sosyal medya hesabından söz konusu iddialara ateş püskürdü. İşte detaylar…

SEREN SERENGİL’DEN MESAJ İDDİASI

Ünlü şarkıcı Hadise, canlı yayında kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları kabul etmediğini ve artık bu durumun hakaret ve iftira boyutuna ulaştığını vurgulayarak ‘Bu hafta avukatım şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlarla kişilik hakkımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır.’ Şeklinde yazılı bir açıklama yapmıştı. Hadise’nin bu açıklaması Söylemezsem Olmaz sunucularından Seren Serengil’i çok sinirlendirdi. Serengil, Hadise’nin Ebru Gündeş’in eski eşi olan Reza Zarrab’la ilişki yaşadığı iddialarını yineledi ve aralarındaki mesajlaşmaları gördüğünü iddia etti. Hadise’nin kendisine dava açabileceğini söyleyen Serengil sözlerine şu cümlelerle devam etti; ‘Kadınları ve çocukları ağzınıza almayın. Mahkeme aç bana. Ebru Gündeş’i şahit yazarım. O da var ya seve seve gelir. Ben o mesajları okudum Reza ile olan. Yetinmedim, Reza’nın avukatını aradım, avukat evet dedi. Ben söz verdiğim için burada söylemedim.’

‘MASKELERİNİ DÜŞÜRECEĞİZ’

Hadise ve Reza Zarrab ile ilgili iddialarıyla gündem olan Seren Serengil, Hadise ve Reza Zarrab arasında geçtiğini iddia ettiği mesajlaşmaları canlı yayında yayınlayacağını söyledi. Canlı yayında Ebru Gündeş’e seslenen Seren Serengil, ‘Ebru Gündeş, hiç merak etme. Senin intikamını 24 saat sonra alacağım. İftira atıldı bana, iftira atıldı bana diyen kişilerin avukatlarının ve kendilerinin yarın maskelerini düşüreceğiz. Biz hiç kimseye iftira atmayız. Yarın dananın kuyruğu kopuyor.’ dedi.

HADİSE: BU İNSANLAR TARAFINDAN BANA 1,5 YILDIR ŞANTAJ YAPILIYOR

Söylemezsem Olmaz programında kendisine yönelik açıklamalar yapılan ünlü şarkıcı Hadise, Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’nun canlı yayındaki iddialarının ardından sosyal medya hesabından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile RTÜK’ü etiketleyerek açıklama yaptı.

Başa dön tuşu