Ekonomi

Halkbank rekor promosyona imza attı! Ocak 2023 maaş promosyonu 45 bin TL oldu! Zirvede artık o var

Halkbank promosyon rekorunu kırdı. Halkbank Ocak 2023 Maaş promosyonu 45 bin liraya yükseldi. Artık zirveye yerleşti.

Halkbank rekor promosyona imza attı! Ocak 2023 maaş promosyonu 45 bin TL oldu! Zirvede artık o var. Kamu çalışanları ve emekliye verilen maaş promosyonları 2022 yılında çok konuşulmuştu. hem emekliler yüksek promosyon almış hem de kamu çalışanlarının promosyon sözleşmeleri güncellenmiştir. Anadolu Üniversitesi 42.500 TL promosyonla rekoru elinde tutuyordu Ancak o rekor kırıldı. Halkbank yaptığı anlaşma ile birlikte 45 bin liralık promosyon ödemesi müjdesi verdi. Çalışanlar bayram edecek Çünkü artık yeni rekor Halkbank’ta.

Bankaların emekli ve kamu çalışanlarına ödediği maaş promosyonları geçtiğimiz yıl çok konuşulmuştu. Birçok banka birbiriyle rekabet haline girerek hem emeklileri hem de çalışanları maaş müşterisi yapabilmek için kesenin ağzını açmıştı. Yeni yılda da peş peşe promosyon haberleri gelmeye devam ediyor. Özel bankalar ve kamu bankaları son dönemlerde kamu çalışanları ile sözleşmelerini yeniliyor. Bugün de bir güncelleme haberi Halkbank’tan geldi. memur ve emekli maaşlarına yapılan zamlar sonrasında promosyon ödemelerine de Doping yapıldı. Halkbank 2023 yılının en yüksek promosyon anlaşmasına imza attı. Artık 45 bin TL Maaş promosyonu ödeyecek.

HALKBANK O KURUM İLE ANLAŞTI

Yılın promosyon rekoru Halkbank’tan geldi. Gazi Üniversitesi ile Halkbank arasında imzalanan anlaşma kapsamında üniversite çalışanlarına 3 yıllık 45 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Gazi Üniversitesi çalışanlarına yapılacak olan 45.000 TL promosyon ödemesinin 44.500 TL’sinin 15 Ocak’ta doğrudan bağışlara yansıyacağı öğrenilirken Geri Kalan 500 TL’nin ise personelin kredi kartlarına peşin olarak getir olacağı açıklandı. Halkbank bu rakamla birlikte promosyon ödemelerinde zirveye de yerleşmiş oldu.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NİN REKORU KIRILDI

Anadolu Üniversitesi geçtiğimiz yıl ismi açıklanmayan bir banka ile yaptığı promosyon sözleşmesinde personelleri için 42.500 TL promosyon ödemesi almıştı. Yaklaşık 1 yıl boyunca rekoru elinde bulunduran Anadolu Üniversitesi’nin rekoru Gazi Üniversitesi tarafından kırıldı. Halkbank ile anlaşan Gazi Üniversitesi personellerine 45 bin TL Maaş promosyonu ödemesi yapılacak. Böylece Halkbank promosyon rekorunu da almış oldu.

Başa dön tuşu