Ekonomi

Halkbank’tan son dakika duyurusu: Esnafa 1.5 milyon TL kredi verilecek! Üstelik 120 ay vade ile sunulacak!

Halkbank’tan esnafa büyük destek. Banka esnaf ve sanatkarlara yatırım kredisi fırsatı sunuyor. Bu kredi, maksimum 1.500.000 TL tutarında.  Krediyi kimler alabilir? Krediyi alma koşulları nelerdir? Detaylar için haberimizin devamını okuyabilirsiniz…

Halkbank, geçtiğimiz günlerde mevcut ekonomik durumdan olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlara destek için uygun faiz oranlarıyla kredi kullandıracağını açıklamıştı. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen bu girişim, en çok ihtiyaç duyanlara mali yardım sağlamayı amaçlıyor.

Bu kapsamda Halkbank yeni kredi kampanyalarını ilan etti. Yeni kredi kampanyasında iki seçenek bulunmaktadır: iş yeri edinme ya da taşıt kredisi. Peki bu kredilerde maksimum çekilebilecek kredi miktarı nedir? Kaç ay vade ile geri ödeme yapılabiliyor? Kimler başvuruda bulunabilir? Tüm soruların cevabı haberimizde…

İŞ YERİ KREDİSİ NE KADAR?

İş Yeri Edinme Kredisi, bir işletme satın almak isteyenler için sunulan bir finansman seçeneğidir. 120 aya varan vade imkanı sunan bu kredi, aylık ve 3 aylık olmak üzere esnek ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu kredi için kullanabileceğiniz maksimum tutar 1,5 milyon Türk lirasıdır.

Bu finansman seçeneği ile girişimciler, iş yeri açabilmek için gerekli fonları elde edebilir ve girişimcilik hayallerini bir sonraki aşamaya taşıyabilirler. Uzatılmış vade ve esnek ödeme seçenekleri, işletme sahiplerinin mali durumlarını yönetmelerini ve işlerini büyütmeye odaklanmalarını kolaylaştırır.

TAŞIT KREDİSİ NE KADAR?

Araç alım kredisi ticari amaçla otomobil, kamyonet, kamyon, minibüs, midibüs, otobüs ve daha fazlasını içeren sıfır araç satın almak isteyenler için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanyadan esnek ödeme seçenekleri ile aylık ya da üç ayda bir ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz ve kredi vadesi 84 aya kadar çıkabilir.

Maksimum kredi tutarı 1.500.000.-TL ile sınırlı olup, kendinizi finansal olarak fazla yormadan ihtiyacınız olan finansmanı elde etmenizi sağlar.

İster yeni bir iş kuruyor ister mevcut işinizi büyütüyor olun, bu krediler başarılı olmak için önünüzdeki engelleri aşmanızda önemli bir adım olacaktır.

Başa dön tuşu