Ekonomi

Hesaplara 11 bin TL karşılıksız ödeme yatıyor! Az önce duyuru yapıldı, başvuru yapanlar aynı gün alıyor

Milyonlarca kişinin hesabına Ocak ayında 11000 TL ödeme yatıyor. Tek bir başvuru yeterli herhangi bir ek koşul istenmiyor. Emeklilerin tamamı bu ödemeden yararlanabiliyor.

Hesaplara 11 bin TL karşılıksız ödeme yatıyor! Az önce duyuru yapıldı, başvuru yapanlar aynı gün alıyor. Emekli maaşlarına Ocak 2023 zammı gelmesinin ardından milyonlarca emekli için bankalar arasındaki yarışta yeniden hareketlendi. emekliler, seçtikleri bankaya maaşlarını taşımaları halinde binlerce liralık promosyon ödemesi alabiliyor. Özellikle Ocak 20 2023 zammı ile birlikte bankaların emekliye maaşa göre ödedikleri rakamlarda arttı. Son gelen teklifi ise 11 bin TL oldu. Peki, hangi banka en yüksek Maaş promosyonu veriyor? emekliye promosyon veren bankalar ve promosyon ücretleri haberimizde…

Emekli ve kamu çalışanları için 2022 yılının ikinci yarısı oldukça hareketli geçti. Temmuz ayında yapılan maaş zammı sonrası Birçok banka emekliye özel fırsatları ile müşteri toplamaya çalıştı. Ancak Ocak 2023 zammının daha da yüksek olması ile beraber bankalar bir kez daha harekete geçti. promosyon için bankalar emekliye yepyeni teklifler sunmaya devam ediyor. Bankalar emekli maaşına göre binlerce liralık ödemeyi gözden çıkardı. Bugün o bankadan 11 bin TL’lik Emekli promosyonu duyurusu geldi. Sadece maaşınızı taşıma şartı ile binlerce lirayı cebinize koyabilirsiniz.

O BELEDİYE 11 BİN TL PROMOSYON ANLAŞMASI YAPTI

Son gelen promosyon haberi ise Kızılkaya Belediyesi’nden oldu. bankalarla personelleri ödenecek promosyon konusunda görüşmeleri tamamlayan Kızılkaya Belediyesi resmi bir açıklama yaparak İş Bankası ile anlaşma sağlandığını duyurdu. İş Bankası tarafından Kızılkaya Belediyesi çalışanlarına tek seferde peşin 11 bin TL maaş promosyonu verilecek. Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı;

“Maaş Promosyon İhalesi” Yaptığımız Titiz Çalışmalar Sonucunda, Kişi Başı 11.000 TL ile En Yüksek Teklifi Veren, İş Bankası Bucak Şubesinde Kalmıştır. Tüm Personelimize ve İş Bankasına Hayırlı olmasını Dilerim.”

OCAK AYI İÇİNDE ÖDEMELER HESAPLARA GEÇECEK

Bir yandan kamu çalışanları için yapılan promosyon anlaşmaları bir yandan emekli promosyon ödemeleri haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Kızılkaya Belediyesi’nin çalışanları için İş Bankası ile yaptığı anlaşma kapsamında ödemelerin tarihleri de belli oldu. İş Bankası tarafından belediye çalışanlarına maaş promosyon ödemeleri 31 Ocak 2023 tarihine kadar yapılacak. Ödemelerin tek seferde ve peşin olarak maaşa ek şekilde hesaplara geçeceği öğrenildi.

Başa dön tuşu