Medya

‘Hiç izlemediğimiz bir şey izleyeceğiz’, Erkeğe Güven Olmaz dizisi bugün başlıyor!

EGO (Erkeğe Güven Olmaz) dizisi bu akşam FOX TV ekranlarında seyircilerle buluşacak. Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrolü paylaştığı dizide ilgi çekici bir kadro yer alıyor. Konusu ve oyuncularıyla dikkatleri şimdiden üzerine çeken dizinin reytingleri tavan yaptırması bekleniyor. EGO oyuncuları kimler? Erkeğe Güven Olmaz dizisi konusu nedir? İşte tüm detayları… 

Pastel Film’in yapımcılığındaki Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisi FOX TV ekranlarında bugün 20.00’de başlıyor. EGO dizisinin çekimleri Aralık’tan bu yana devam ediyor. Ocak ayında tanıtım videosu gelen dizi büyük merakla bekleniyordu. 

Çarpışma dizisinde Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz yanyana çok beğenilmişti ve Erkeğe Güven Olmaz dizisinde de Sibel ve Erhan olarak bir araya geldi.  

Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı dizi de Rüya Helin Demirbulut Erhan’ın nişanlısı Elif karakterine hayat verecek.  

Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisi konusu 

Bir şirketin finans bölümünde çalışan Erhan, Elif ile nişanlıdır. Birbirlerine aşık olan çift uzun zamandır evlilik planları yapaktadır. Fakat Erhan’ın çok büyük bir borca saplanması hayatlarını değiştirir. Sibel ise Erhan’ın patronudur ve ona iş gezisinde bir teklifle gelir. Tek istediği şey Erhan’ın kendisiyle 3 günü otelde geçirmesidir, ancak hiçbir şey beklendiği gibi olmaz.  

“Hiç izlemediğimiz bir şey” 

Melisa Aslı Pamuk, diziyle ilgili yorumlarıyla şaşırttı. Başarılı oyuncu, “Hiç izlemediğimiz bir şey izleyeceğiz. Dizinin karakterleri diğer dizilere göre çok gerçekçi ve gri karakterlerde. Yani iyisi iyi kötüsü kötü değil. Canlandırdığım Sibel, güçlü, başarılı, yalnız bir kadın. Dizinin çekimleri çok güzel geçiyor. Antalya’da çekimlere başladık, İstanbul’da devam etti. Antalya’da olan gece denize girme sahnesinde korku dolu anlar yaşadım, ancak o bile keyifliydi.” ifadelerine yer verdi. 

Başa dön tuşu