Ekonomi

İki bankadan resmi açıklama geldi! TC kimlik numarası sonuna göre 50 bin TL ödeme yapılacak

Acil nakit ihtiyacı olanlara iki bankadan güzel haber geldi. TC kimlik numarası son hanesine göre ödeme yapılacak. 50.000 TL’ye varan nakit destek için başvurular başladı.

İki bankadan resmi açıklama geldi! TC kimlik numarası sonuna göre 50 bin TL ödeme yapılacak. Yeni yılın başlaması ile birlikte nakit ihtiyaçları giderek artarken bankalarda vatandaşlara düşük faizli kredi vermek için kolları sıvadı. Acil nakit ihtiyacı olanlara bugün iki banka birden müjdeli haber verdi. Hemen başvuru yapanlar Anında onay alacak ve gün içinde nakit destek alma imkânına sahip olacak. T.C. kimlik numarasının son hanesine göre yapılacak olan ödemeler başladı. Üstelik banka şubesine de gitmeye gerek yok hemen SMS ile başvuru yaparak nakit destek alabilirsiniz. İşte bankaların düşük faizli kredi kampanyası detayları…

Akbank ve QNB Finansbank TC kimlik numarasının son hanesine göre düşük faizli kredi veriyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar için 2023 yılı kredisi duyuruldu. Hemen kredi kullanmak isteyenler banka şubesine bile gitmeye gerek olmadan SMS ile kredi başvurusu yapabilir. Bankalar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Üstelik faiz oranları en dibe çekildi. Enflasyon verilerinin de düşük gelmesi ile birlikte nakit ihtiyaçlarınızı banka kredisi ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Peki, hangi bankalar düşük faizli kredi veriyor? Akbank ve Finansbank düşük faizli kredi kampanyasının detayları haberimizde…

AKBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yeni yılın ilk düşük faizli kredi kampanyası Akbank’tan geldi. Akbank müşterilerine yılbaşı sürprizi yaparken yeni müşterilerinde bu kampanyadan faydalanabilecek öğrenildi. Akbank’tan düşük faizli kredi almak isteyenler SMS ile başvuru yapabiliyor. Akbank düşük faizli kredi başvurusu için T.C. kimlik numarası yazarak doğrudan 4425 e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Akbank düşük faizli kredi başvurusu Akbank Direkt uygulaması üzerinden de yapılabiliyor. Uygulamaya girdikten sonra kredi ve kredi kartları bölümüne gelerek başvuru formunu doldurup onaya gönderebilirsiniz. Akbank’ın kampanyası kapsamında acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 50 bin TL’ye kadar kredi alma fırsatına sahip oluyor.

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Müşterilerine Yeni yılda düşük faizli kredi kampanyası başlatan diğer bir banka ise QNB Finansbank oldu. 30 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi fırsatı sağlayan Finansbank, 36 ay vade imkanı sunuyor. Finansbank’ın kredi fırsatından faydalanmak için T.C. kimlik numarasını yazarak 5030 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli. Ayrıca banka şubelerine giderek ya da mobil uygulama üzerinden de başvuru yapma şansına sahipsiniz. Finansbank düşük faizli kredi kampanyasında faiz oranları Kredi notunuza göre belirleniyor.

Başa dön tuşu