Ekonomi

ING bank bu sabah 08.30’da açıkladı! SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi ile dul ve yetimlere 7 bin 500 TL ödeme yapılacak

ING Türkiye’den sabah saatlerinde milyonlarca emekliye güzel haber duyuruldu. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi ile dul ve yetimlere 7500 TL ödeme verilecek. 3 yıllık taahhüdünüz yetiyor.

ING bank bu sabah 08.30’da açıkladı! SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi ile dul ve yetimlere 7 bin 500 TL ödeme yapılacak. ING Türkiye tarafından emekli vatandaşlara verilen ödemelerin ardı arkası kesilmiyor. ING Bank’tan bu sabah saatlerinde yine güzel haber geldi emekli promosyon ödemelerine güncelleme yapıldı. Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca ING Türkiye’den alma taahhüdü veren emekliler tam 7500 TL Maaş promosyonu alabilecek.

Kasım ayı güncel promosyon rakamları emekli vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Özel bankalar bu konuda çok nankör davranırken yeni rakam güncellemesi ING Bank’tan geldi. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca ING aracılığı ile almaya söz veren emeklilerin tamamına nakit 7500 TL ödeme yapılacak. ING Türkiye maaş alacak emekliler aynı zamanda turuncu ekstra avantajlarından da koşulsuz şartsız faydalanma şansı bulacak. Üstelik ING Bank’ta düşük faizli emekli kredisi kampanyası da bulunuyor. ING Türkiye bu Kampanyayı sadece emekli müşterileri için yapıyor. ING Bank emekli promosyon kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

ING TÜRKİYE GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

ING Türkiye tarafından verilen emekli promosyonu maaşı göre farklılık gösteriyor. 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olan ING Bank güncel promosyon ücretleri şu şekilde;

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar ise 4.500 TL,

3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arası ise 5.250TL,

7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arası ise 6.750 TL

10.000 TL ve üzeri ise 7.500 TL

Maaşa göre ödenecek olan promosyondan faydalanmak isteyenlerin emekli maaşını taşıması ve 3 yıllık taahhüt sözleşmesini imzalaması gerekiyor.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI ZORUNLULUĞU YOK

İnegöl Türkiye tarafından yapılan açıklamada emekli maaş promosyonu alabilmek için sadece maaşınızın taşınmasının ettiği bildirildi. herhangi bir otomatik ödeme talimatı ya da ürün koşulu bulunmuyor.30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olan promosyon rakamlarından faydalanmak için acele edin. başvurular ING Bank şubeleri aracılığı ile  mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden ya da telefon bankacılığı ile yapılabiliyor.

TURUNCU EKSTRA AVANTAJLARI EMEKLİYİ BEKLİYOR

ING Türkiye aracılığı ile maaş alan emekliler aynı zamanda turuncu ekstra avantajlarından da faydalanabiliyor. Üstelik yüzde 1.44 gibi düşük faizli emekli kredisi kampanyası da bulunuyor. ING Türkiye ayrıcalıklarından faydalanmak için maaşınızı taşıma tırı geç kalmayın.

Başa dön tuşu