Teknoloji

IPhone 15 ultra fiyatı ve rengi ortaya çıktı

Teknoloji tutkunlarının merak ve heyecanla beklediği iPhone 15 Ultra serisi için yeni iddialar gündeme geldi. iPhone 15 ultra rengi ve fiyatının ortaya çıktığı öne sürüldü.

Teknoloji devi Apple’ın telefonları her ne kadar pahalı olsada Milyonlarca kişi tarafından Takip ediliyor ve satın alınıyor. Son olarak iPhone 14 serisini piyasaya süren ancak istediği sonuçları elde edemeyen Apple Şimdi de iPhone 15 serisi için kolları sıvadı. Apple’ın iPhone 15 modeli için heyecan dorukta. iPhone 14 serisinde cihazlarına Pro Max ismini veren Apple bu defa Ultra serisi yapacak.

IPhone 15 Ultra fiyatı belli oldu

Tüm dünyada şu anda en pahalı model olarak satışta olan iPhone 14 Pro Max 1099 Dolar fiyatı ile dikkat çekiyordu. Türkiye’de ise iPhone 14 Pro Max Fiyatı 44 bin liradan başlıyordu. Bugün gündeme gelen iddiaya göre iPhone 15 Ultra çok daha pahalı olacak. Apple iPhone 15 cihazında 200 dolarlık bir artışa giderken fiyatın 1299 dolar olacağı konuşuluyor.

Titanyum çerçeve kullanacak

Apple yeni telefonu iPhone 15’te A17 Bionic işlemci kullanmayı planlıyor. Ayrıca iPhone 15’te ikili ön kamera olacağı da Gelen iddialar arasında yer alıyor. Gelecek yıl piyasaya çıkması planlanan yeni modellerde iPhone 6 benzeri bir tasarıma Geri dönmeye hazırlanan Apple aynı zamanda iPhone 15 serisinde titanyum çerçeve kullanacak.

Ayrıca iPhone 15’in renk skalasına ilişkinde iddialar var. Gelen bilgilere göre Apple iPhone 15 serisinde ilk etapta siyah, mavi, pembe, mor, beyaz ve kırmızı renklerini kullanacak.

Başa dön tuşu