Spor

İrfan Can Jorge Jesus’a söylediği tek cümleyle sosyal medyanın gündeminde! Fenerbahçeli taraftarlar paylaşım rekoru kırdı

Fenerbahçe’de forma giyen ve son dönemde sergilediği başarılı performansla adeta devleşen İrfan Can Kahveci, hocası Jorge Jesus ile ilgili konuştu. İdman sonrası kameralar karşısına geçen ve basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kahveci, Jesus’a övgü yağdırdı. Fenerbahçe için çok değerli bir isim haline gelen ve takıma büyük başarılar kazandıran deneyimli teknik adamla ilgili konuşan İrfan Can’ın yorumları Fenerbahçeli taraftarları coşturdu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’tan övgü dolu sözlerle bahseden İrfan Can Kahveci, ‘Hocamız, bir ülkenin kaderini değiştirebilecek bir insan’ ifadelerini kullandı. Jesus’u uzun yıllar takımda ve ülkede görmek istediğini söyleyen Kahveci, Jorge Jesus’un gelmesiyle performansının arttığını da ekledi. İrfan Can Kahveci’nin bu yorumları sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Fenerbahçeli taraftarlar yıldız futbolcunun sözlerini peş peşe paylaşmaya başladı. Kısa sürede binlerce paylaşım yapan sarı lacivertli taraftarlar, Kahveci’nin sözleriyle adeta coştu.

İRFAN CAN KAHVECİ’DEN HOCASI JESUS’A ÖVGÜ

Fenerbahçe’nin yıldız orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci, idman sonrası basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Hem Fenerbahçe hem de hocası Jorge Jesus hakkında konuşan Kahveci, ‘Daha önce Fenerbahçe kadar kalabalık taraftarı olan bir kulüpte oynamadığım için burası beni çok olgunlaştırdı. Hocamızın da gelmesiyle performansım arttı.’ dedi. Jesus’a övgüler yağdıran İrfan Can, ‘İnşallah uzun yıllar ülkemizde kalır, ülkemizin düşünce yapısını çok değiştireceğini düşünüyorum. Hocamıza kalıp kalmayacağını sormadık tabii. Benim temennim kalması yönünde. İnşallah onu uzun yıllar burada görürüz. Hocamız, bir ülkenin kaderini değiştirebilecek bir insan.’ ifadelerini kullandı.

TARAFTARI COŞTURAN ŞAMPİYONLUK TEMENNİSİ

Hem takımın son durumu hem de bireysel performansı hakkında sorulan soruya da yanıt veren İrfan Can Kahveci, ‘Hep şut çalışıyorum. Doğuştan gelen bir yeteneğim var. O da yansıyor. Taraftarımız bize çok büyük destek gösteriyor. Onları umarım yanıltmayız. İnşallah sezon sonu şampiyonluğu beraber kutlarız.’ dedi. İrfan Can Kahveci’nin şampiyonluk temennisi Fenerbahçeli taraftarları adeta coşturdu. Yıldız futbolcunun sözlerini sosyal medyadan paylaşmaya başlayan sarı lacivertli taraftarlar İrfan Can’a destek yorumlarında bulundu.

 

Başa dön tuşu