Ekonomi

İş arayanlar bunu kaçırmayın! 96 bin personel alımı yapılacak! KPSS şartı yok, vasıflı, vasıfsız fark etmiyor!

İŞKUR’dan iş arayan milyonlarca kişiye müjde! Türkiye genelinde 96.000 personel alımı yapılacak. 81 ilde yapılacak olan personel alımında KPSS şartı yok, vasıflı vasıfsız fark etmiyor.

İş arayanlar bunu kaçırmayın! 96 bin personel alımı yapılacak! KPSS şartı yok, vasıflı, vasıfsız fark etmiyor! İŞKUR Türkiye genelinde yapılacak personel alımı için duyuru yayınladı. Hem kamuda görevlendirilmek üzere hem ve özel sektör için tam 96.827 personel aranıyor. Üstelik başvuru için KPSS şartı aranmıyor. Başvurular online olarak yapılabiliyor. İŞKUR tarafından yapılan açıklamaya göre personel alımında vasıflı vasıfsız olmak fark etmiyor alımlarda Sürekli ya da kısa süreli olmak üzere değişiyor. İŞKUR personel alımı başvuru şartları ile ilgili merak edilenler haberimizde…

İş arayanlara İŞKUR’dan müjdeli haber geldi. İŞKUR üzerinden tam 96.827 personel alımı yapılacak. Yani Türkiye’nin 81 ilinde personel alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR personel alımı ilanları içerisinde vasıflı veya vasıfsız olmak üzere değişen şartlar bulunuyor. Alımların bazılarının kısa süreli bazılarının ise uzun süreli olduğu görünüyor. İŞKUR iş ilanları içerisinde 20244 beden işçisi alımı bulunurken Özel sektör ve kamu için ayrı ayrı ilanlar açılmış durumda nokta Ayrıca İŞKUR personel alımı ilanlarında KPSS şartı da aranmıyor.

İŞKUR KASIM AYI AÇIK POZİSYONLAR

İŞKUR tarafından yapılan duyuruya göre Kasım ayında en çok personel alımı yapılacak olan pozisyonlar belli oldu nokta İŞKUR kasım ayı Açık pozisyonlar listesinde ilk sırada beden işçisi kadrosu bulunuyor. Beden işçisi dışında satış danışmanı ve satış uzmanı kadrosunda da binlerce alım yapılacak nokta aynı zamanda temizlik görevlisi, garson, güvenlik görevlisi gibi kadrolara da çok sayıda alım yapılacağı öğrenildi. Türkiye’nin 81 ilinde yapılacak olan alımlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

İŞKUR tarafından yapılan bilgilendirmeye göre en çok alım yapılacak kadrolar arasında yer alan Silahsız güvenlik görevlisi kadrosuna 1189 kişi, silahlı özel güvenlik görevlisi kadrosuna 101 kişi alınacak.

İŞKUR PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI

İŞKUR personel alımı başvuruları için detaylar da belli oldu. Başvuru yapmak isteyenlerin Öncelikle İŞKUR sistemine kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kaydı bulunanlar internet üzerinden İŞKUR e Şube girişi yaparak aradıkları ilanı bulup başvuru işlemlerini tamamlayabilir.

Başa dön tuşu