Ekonomi

İş Bankası hepsini solladı! Promosyona rekor artış yaptı, Aralık ayında 22.000 TL ödeme yapacak

Türkiye İş Bankası aralık ayı Maaş promosyonu rakamlarını açıkladı. Gündemden düşmeyen promosyona sonra noktayı koyan İş Bankası 22.000 TL Ödeme yapacak.

Bankaların maaş promosyon ödemeleri son aylarda sık sık Gündem oluyor. Maaş promosyonu konusunda her zaman en yüksek ödemeleri yapan Türkiye İş Bankası da aralık ayı için şimdiden hazırlıklarını yaptı ve yeni rakamları duyurdu. İş Bankası’nın yaptığı güncelleme ile birlikte ödeme resmen rekora ulaştı. Türkiye İş Bankası Aralık ayında 22.000 TL’ye varan Maaş promosyonu ödemesi yapacak.

Maaş promosyon ödemeleri hakkında araştırmalar devam ediyor. artık Kasım ayının son günleri gelirken aralık ayı promosyon rakamları şimdiden merak konusu oldu. Özel bankaların bu konudaki rekabete hız kesmeden devam ediyor. Hem çalışanlara hem de emeklilere promosyon ödemesi yapılıyor. son dönemlerde promosyon yarışı iyiden iyiye hız kazanırken İş Bankası’ndan yeni bir atak daha geldi. 3 yıl bankada kalma sözü verenler İş Bankası’nın promosyon rakamından faydalanabilecek. İş Bankası aralık ayı promosyon rakamları ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

İŞ BANKASI’NIN YENİ RAKAMI 22.000 TL OLDU

Türkiye İş Bankası tarafından Ekim ayında yapılan Maaş promosyonu artışı Aralık ayında rekora koşuyor. Hala başvuru süreci devam eden Maaş promosyonu ile ilgili yeni duyuru yapıldı. Çünkü İş Bankası OMCO çalışanlarına 22.000 TL promosyon ödemesi yapacak. Kamu çalışanları ve özel sektör çalışanları için verilecek olan bu rakam emeklileri de ümitlendirdi. yani Aralık ayında emekli maaş promosyon ödemeleri ne de zam yapılabilir. Tek sefere mahsus olarak verilecek olan maaş promosyon ödemeleri Aralık ayında hesaplara yatacak. 3 yıllık sözleşme karşılığında bu rakamın verileceği öğrenildi.

İŞ BANKASI PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Bankası’nın promosyon fırsatından faydalanmak isteyenler için başvuru yöntemleri de belli oldu. banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi İşCep ya da internet bankacılığı üzerinden de promosyon başvurusu yapmak mümkün. promosyon başvurusu için maaş taşıma işlemlerini şu şekilde yapabilirsiniz;

İşCep > Başvurular>Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İşCep > Başvurular>Emekli Maaş İşlemleri>Promosyon Başvurusu

İnternet Şubesi>Başvuru-Ürünler>Emekli Maaş İşlemleri>Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İnternet Şubesi>Başvuru-Ürünler>Emekli Maaş İşlemleri>Promosyon Başvurusu

Türkiye İş Bankası’nın bu başvuru kanalları hem kamu çalışanları hem özel sektör çalışanları hem de emekliler için geçerli. Ayrıca promosyon ödemeleri de 3 yıllık sözleşme karşılığında veriliyor.

İŞ BANKASI EMEKLİYE NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

İş Bankası’nın emekliye ödeyeceği promosyon rakamları da güncellendi. Aralık ayı güncel promosyon ücretleri şöyle:

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) maaş alan kişiler 4.500TL

3.500TL-7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında maaş alan kişiler 5.250TL

7.500TL-10.000TL (10.000 TL hariç) arasında maaş alan kişiler 6.750TL

10.000TL ve daha fazla maaş alan kişiler 7.500TL ödeme alabilecek.

Başa dön tuşu