Ekonomi

İş Bankası zamlı promosyon için son tarihi verdi! 30 Kasım’a kadar başvuru yapan 7500 TL ödemeyi kapar

Emekliler için son duyuru geldi. Türkiye İş Bankası son kez zamlı promosyon ödemesi yapacak. Son tarih 30 Kasım olarak duyuruldu. 7500 TL ödeme almak için geç kalmadan başvuru yapın.

İş Bankası zamlı promosyon için son tarihi verdi! 30 Kasım’a kadar başvuru yapan 7500 TL ödemeyi kapar. Emekli maaş promosyonunda rekabet Kasım ayında da devam ederken Türkiye İş Bankası’ndan son dakika haberi geldi. İş Bankası, Kasım ayı sonuna kadar başvuru yapan emekliye ödeme verecek. Bankadan yapılan resmi duyuruda ödemenin 7500 TL olacağı açıklandı. Ancak maaş promosyonu almak için acele etmekte fayda var. Sınırlı sayıda müşteri kabul ediliyor.

Türkiye İş Bankası’ndan zamlı emekli maaş promosyonunda son günler. Başvuru yapan emeklilere 7500 TL ödeme yapılacak. Bankanın resmi internet sitesinden az önce son çağrı yapıldı. Geç kalmadan başvuru yapın, zamlı maaş promosyonu imkanından faydalanın. Peki, Türkiye İş Bankası ne kadar ödeme yapıyor? İşte İş Bankası güncel emekli maaş promosyonu rakamları…

TÜRKİYE İŞ BANKASI NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Türkiye İş Bankası 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapan emeklilere ödeyeceği Maaş promosyonu miktarını açıkladı. Bankadan yapılan son dakika duyurusuna göre promosyon ödemeleri maaşa göre yapılacak. İş Bankası kasım ayı emekli maaş promosyonu tutarları şu şekilde;

Maaş Aralığı – Promosyon Tutarı

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar 4.500 TL

3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250 TL

7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL

10.000 TL ve daha fazla olanlar 7.500 TL

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ FIRSATI

Türkiye İş Bankası müşterisi olan ve Maaş promosyonu fırsatından faydalanan emekliler için aynı zamanda düşük faizli kredi imkanı da bulunuyor. Emekliler maaşlarını taşıyarak 3 yıl boyunca İş Bankası’nda kalma tarihi vermeleri halinde diledikleri kadar kredi 36 ay vadeli ve düşük faiz oranı ile kullanabiliyor. Bunun yanında İş Bankası’nın emekliye sunduğu diğer bir avantajı ise havale ve EFT işlemlerinin ücretsiz olması.

Emekli maaşını Türkiye İş Bankası’na taşımak isteyenler 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru fırsatını kaçırmasın. başvurunuzu banka şubelerinden yapacağınız gibi online bankacılık hizmetleri üzerinden de yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu