Ekonomi

İş Bankası’ndan emekliye büyük jest! 14 gün içinde başvuru yapan emekliye 7.500 TL nakit para ve ek avantajlar var!

Emekliye promosyon müjdesi ne bir banka daha dahil oldu. İş Bankası, kasım ayı promosyon rakamlarını revize etti. İş Bankası’ndan emekliye rekor ödeme geliyor.

Türkiye İş Bankasından Kasım ayına özel yeni promosyon güncellemesi duyuruldu geldi. ay başından bu yana sık sık promosyon rakamlarında güncelleme yapan İş Bankası, emekliye ödeyeceği promosyonu bir kez daha revize etti. İş Bankası’nın bu kampanyası sonrasında emekliler şube kapısında yatacak. Çünkü rekor bir promosyon ödemesi yapılacak. Peki, İş Bankası Emekliye ne kadar Ödeme yapacak? İş Bankası emekli promosyonu kaç TL?

Sosyal Güvenlik Kurumu geçtiğimiz günlerde 19 banka ile emekli promosyon ücretleri konusunda yeni sözleşme imzalamıştı. Bankalar SGK ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda emekli promosyon rakamlarında revizyona gitti. O bankalardan biri de Türkiye İş Bankası oldu. Türkiye İş Bankası, maaşını taşıyan ve 3 yıllığına kendisinden alma sözü veren tüm Emeklilere ödeyeceği promosyon rakamını arttırdı. Peki İş Bankası Emekliye ne kadar promosyon verecek? İş Bankası güncel promosyon ücretleri haberimizde…

İŞ BANKASI’NDAN EMEKLİ PROMOSYONUNA GÜNCELLEME

Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yeni promosyon rakamları duyuruldu. emeklilere bu defa maaşa göre promosyon ödemesi teklifinde bulunan İş Bankası 3 yıllığına taahhüt verenlere şu şekilde ödeme yapacak;

Maaş Aralığı – Promosyon Tutarı

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar 4.500 TL

3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250 TL

7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL

10.000 TL ve daha fazla olanlar 7.500 TL

SON BAŞVURU TARİHİ 30 KASIM 2022

Ancak İş Bankası’ndan Maaş promosyonu almak isteyen emeklilerin elini çabuk tutması gerekiyor. çünkü bankanın promosyon ödemesi için son başvuru tarihi 30 Kasım 2022 oldu. Yani kasım ayı sonuna kadar emeklilerin maaşını taşıması ve taahhüt sözleşmesini imzalaması gerekiyor.

Türkiye İş Bankası emeklilere sadece maaş promosyonu avantajı sağlamıyor aynı zamanda bir dizi fırsat daha sunuyor. İş Bankası’ndan yapacağınız havale ve EFT ücretsiz olurken aynı zamanda ayda bir defa farklı banka ATM’sinden ücretsiz para çekme imkanı sunuluyor. Türkiye İş Bankası’nın sunduğu bu fırsatlardan faydalanmak için banka şubelerine giderek, mobil bankacılık üzerinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile maaş taşıma başvurusunu yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu