Ekonomi

İslam Memiş bu defa araç sahiplerine müjde verdi! Depoları fullemek için bekleyin, o tarihte dev akaryakıt indirimi geliyor

İslam Memiş ezber bozdu. Bu defa ne altın ne dolardan haber verdi. İslam Memiş’in büyük müjdesi akaryakıt alacak araç sahipleri için oldu.

Altın ve para piyasalarından verdiği haberlerle tanınan İslam Memiş, bu defa araç sahiplerine Müjdeli haberi verdi. Akaryakıt alacak araç sahipleri, depoları fulleme den önce mutlaka bu habere bakın. Çünkü akaryakıta O tarihte dev indirim gelecek.

Benzine indirim Haberi geldi. Bu defa haberi ünlü altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş verdi. Aracının deposunu fullemek için indirim haberi bekleyen araç sahipleri bu haberi mutlaka okusun. Çünkü bu hafta benzin indirimi geliyor. Benzin ve diğer akaryakıt ürünlerinde yaşanacak son dakika gelişmeleri için haberimizin devamını okuyun…

BU DEFA BENZİN İNDİRİMİ HABERİ VERDİ

Akaryakıt zamları geçtiğimiz haftalarda araç sahiplerini Bir Hayli üzerken bu defa indirim Haberi geldi. Altın ve para piyasalarına ilişkin yorumları ile tanınan ünlü Ekonomist İslam Memiş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile araç sahiplerinin yüzünü güldürdü. İslam Memiş, ryakıt almayı bekleyen sürücüleri uyardı. Benzine indirim beklentisi olduğunu söyleyen İslam Memiş, dolar kurunun gerilemesi ile birlikte İndirimin kaçınılmaz olduğunu söyledi. Ayrıca altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş benzin indirimi için tarihte verdi.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İNDİRİM GELECEK

Milyonlarca araç sahibinin beklediği akaryakıt indirimi ile ilgili müjdeyi sosyal medya hesabından duyuran ünlü Ekonomist İslam Memiş, benzin ve diğer akaryakıt ürünlerinde indirim beklentisi olduğunu duyurdu. Açıklamasında gelecek haftayı işaret eden ünlü Ekonomist, Özellikle elinde dolar bulunan vatandaşların sterlin ve altın olarak biraz farklı yatırımlar yapabileceğini söyledi. Petrol fiyatlarında da son dönemlerde düşüşleri olduğunu hatırlatan ünlü Ekonomist, Gelecek haftalarda hem dolar endeksinde hem de Petrol fiyatlarında düşüşünü daha çok konuşulacağını söyledi. Ekonomist İslam Memiş aynı zamanda Petrol fiyatlarında yaşanan gerilemenin gelecek haftadan itibaren pompa fiyatlarına da yansıyacağını dile getirdi.

Akaryakıt indirimi haberlerinin gelecek haftadan itibaren duyurulma ya başlayacağını söyleyen ünlü piyasa uzmanı, Dolar TL altın ve gümüş gram fiyatlarında alakasız fiyatlandırmalar olabileceğini de vurguladı.

Başa dön tuşu