Ekonomi

İslam Memiş, gram altının haritasını çıkardı! 2000 TL olacak, hala alım fırsatı var

Altın kahini İslam Memiş gram altının yol haritasını çizdi. Gram altın 2000 TL olacak, bu seviye bile alım fırsatı, sakın bu şansı kaçırmayın.

İslam Memiş’ten gram altın açıklaması geldi. Altın kahini elinde altını olanlara müjdeli haberi verdi. Altına yatırım yapmak isteyenler için ise son alım fırsatını duyurdu. Sakın bu şansı kaçırmayın, gram altın bir fırlayacak tam fırlayacak. Rekor üstüne rekor geliyor. Gram altının 2000 TL olacağı tarih açıklandı. Hemen bakın, yatırımınızı ona göre şekillendirin.

Gram altın fiyatları 1000 TL’nin üstüne çıktı. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten hemen peş peşe bomba açıklamalar geldi. İslam Memiş, hala gram altının alım şansı verdiğini hatırlatarak asıl rekor seviyesini açıkladı. Gram altın 2000 TL olacak. Üstelik de çok yakın bir tarihte. Müjdeli haberi duyuran İslam Memiş, gram altının 4 kademede o seviyeyi göreceği rakamı duyurdu.

4 KADEMEDE YÜKSELECEK

İslam Memiş, gram altının geleceği yeni seviyeyi duyurdu. 4 kademede büyük artışın yaşanacağını söyleyen İslam Memiş, yıl sonuna kadar altının geleceği rakamın 1400 TL olduğunu dile getirdi. Gram altın fiyatlarının önce 1038, 1060, 1090 TL seviyelerini göreceğini ifade eden İslam Memiş, ardından da 1400 lira seviyelerine kadar çıkarak yılı bu şekilde kapatacağını ifade etti. Altın yatırımında kısa vadeli işlemlerden uzak durmak gerektiğine de dikkat çeken İslam Memiş, uzun vadede altının güvenilir liman olduğunun altını çizdi.

ASIL ZİRVE 2000 TL OLACAK

Gram altın fiyatlarında yeni zirve ise 1400 TL değil. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yeni zirvenin ne kadar olduğunu da açıkladı. Altının asıl geleceği rakam 2000 TL. Üstelik de o tarih çok uzakta değil. Yılbaşından hemen sonra altının 2000 TL seviyesini test etmesi bekleniyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatları ile ilgili yaptığı son açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Yatırımcı elindeki altını bozdurmamalı. Daha yeni zirvelere var” dedi.

Başa dön tuşu