Medya

İsmail Balaban ve İlayda Şeker evlendi! İlayda Şeker’in gelinliği çok beğenildi, işte düğünden ilk kareler

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ve eski Survivor yarışmacısı İlayda Şeker, aile arasında düzenledikleri sade bir törenle nişanlanmıştı. Evlilik yolunda ilk adımı atan İsmail Balan ve İlayda Şeker çiftinin İlayda Şeker’in memleketi Nevşehir’de muhteşem bir düğünle evlendiği öğrenildi. Ünlü çiftin düğününden ilk kareler gelmeye başladı.

Survivor 2021’de beraber yarışan ve yarışma bittikten sonra sürpriz bir aşka yelken açan İlayda Şeker ile İsmail Balan çiftinin mutlu birliktelikleri bir süredir devam ediyordu. Evlenecekleri konuşulan ünlü çiftten güzel haber geldi ve çift, aile arasında sade bir nişan töreni ile yüzükleri taktı. Yüzükler takıldıktan sonra 18 Kasım 2022 Cuma akşamı İlayda Şeker’in memleketinde hem kına gecesi hem de düğün gerçekleşti. Bindallı giydikten sonra kınası yakılan  İlayda Şeker’in gelinlik tercihi de çok beğenildi. İşte düğünden ilk kareler…

EVLENDİLER

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ve yine aynı sezon beraber yarıştığı Survivor yarışmacısı İlayda Şeker, aile arasında gerçekleştirdikleri sade nişan töreninin ardından Nevşehir’de yapılan düğünle hayatlarını birleştirdi. İlayda Şeker’in memleketi olan Nevşehir’de aileleri, yakın dostları ve davetlilerin katılım gösterdiği düğünle dünya evine giren ünlü çiftin muhteşem düğününden ilk görüntüler gelmeye başladı. İlayda Şeker, en mutlu gününden karelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

GELİNLİĞİ ÇOK BEĞENİLDİ

Güzelliği ve sempatik tavırlarıyla Survivor 2021’e damga vuran isimlerinden biri olan İlayda Şeker, yarışmadan sonra aşk yaşamaya başladığı Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile hayatını birleştirdi. Çiftin Nevşehir’deki düğününe çok sayıda davetli katılırken İlayda Şeker’in gelinliği sosyal medyada gündem oldu. Gelinlik tercihi ile sosyal medya kullanıcılarından tam not alan Şeker’in saçı ve makyajı da çok beğenildi.

BATUHAN KARACAKAYA DÜĞÜNE KATILDI MI?

Eski Survivor yarışmacılarından olan ve beraber yarıştıkları dönemde hem İsmail Balaban hem de İlayda Şeker ile çok yakın arkadaş olan ünlü oyuncu Batuhan Karacakaya’nın yakın dostlarının düğün törenine katılıp katılmadığı merak ediliyor. Batuhan Karacakaya’dan henüz düğünle ilgili herhangi bir paylaşım gelmedi. Karacakaya’nın düğünde olduğuna dair herhangi bir bilgiye de yer verilmedi. İsmail Balaban ve İlayda Şeker çiftinin İsmail Balaban’ın memleketi olan Antalya’da da düğün yapması bekleniyor. Batuhan Karacakaya’nın Antalya’daki düğünde dostlarını yalnız bırakmayacağı düşünülüyor.

Başa dön tuşu