Yaşam

İstanbul Pendik’te parkta cinsel ilişki görüntüleri mide bulandırdı

İstanbul’un Pendik ilçesindeki bir parkta kaydedilen görüntüler mide bulandırdı. Daha önce Bebek Sahili’nde kaydedilen uygunsuz görüntüler bu kez Pendik’te bir parkta kameralara yansıdı. İki gencin gündüz vakti bir parkta kimseye aldırış etmeden uygunsuz hareketlerde bulunduğu anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bebek Sahili’nde herkesin içinde cinsel ilişkiye giren çiftin ardından bu kez skandal görüntünün adresi Pendik oldu. Pendik’te bir parkta gündüz vakti çevredekilere aldırış etmeden cinsel ilişkiye giren iki gencin uygunsuz hareketleri bir cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

PARKTA +18 GÖRÜNTÜLER

İstanbul Pendik’te bir parkta iki gencin gündüz vakti çevredekilere aldırış etmeden uygunsuz hareketlerde bulunduğu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Gençlerin açık alanda +18 görüntüleri ‘Pendik Duysun’ isimli sayfada yayınlandı. Söz konusu görüntülerde iki gencin bir parkta kimseye aldırış etmeden uygunsuz harekette bulunduğu görülüyor. Pes dedirten anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyor. Kamuya açık alanda yaşanan bu olay bölge sakinlerinin tepkisini çekerken vatandaşlar bu tür olaylar için parklarda önlem alınmasını istiyor.

AKILLARA BEBEK SAHİLİ’NDEKİ SKANDAL GELDİ

Pendik’te bir parkta kaydedilen görüntüler akıllara Bebek Sahili’ndeki skandalı getirdi. Bebek Sahili’nde herkesin içinde cinsel ilişkiye giren çift görenleri hayrete düşürmüştü. Geçtiğimiz Mayıs ayında yaşanan olayda bir erkek ve bir kadın Bebek Sahili’nde insanların içinde cinsel ilişkiye girmiş ve gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan çiftten erkek tutuklanırken, kadının ise akli dengesinin yerinde olmadığı tespit edilmişti. Bu kadarına pes dedirten olay günlerce gündemde yer almış ve çok konuşulmuştu.

Başa dön tuşu