Spor

Joao Pedro sezonu kapatabilir! Hazırlık maçında yaşadığı sakatlık gözyaşlarına boğdu, sedyeyle oyundan çıkarılırken gözyaşlarına boğuldu

Fenerbahçe’de hazırlık maçında ikinci yarı oyuna dahil olan Joao Pedro, talihsiz bir sakatlık yaşadı. Henüz yeni sakatlıktan dönen ve Kadıköy’de oynanan hazırlık maçının ikinci yarısında oyuna dahil olan Pedro, büyük bir talihsizlikle ikinci kez sakatlandı. Pedro’nun kendisini yere bıraktığı an kameralara saniye saniye yansırken acı içinde kaldığı görüldü. Sahaya gelen sağlık görevlileri Pedro’yu sedyeyle kenara aldı.

Fenerbahçe, hazırlık maçında rakibi Rayo Vallecano ile Kadıköy’de karşılaştı. 2022 Dünya Kupası arası devam ederken hazırlık maçları da sürüyor. Fenerbahçe, kendi evinde oynadığı hazırlık maçında başarılı bir performansla galibiyetini sürdürürken maçta talihsiz bir olay yaşandı. Sakatlıktan yeni dönen ve tekrar formaya kavuşan Pedro, kötü bir sakatlık yaşadı. Sakatlığı sebebiyle sedyeyle kenara alınan Pedro’nun bu anlarda gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

AYAK BİLEĞİ DÖNDÜ

Maçın ikinci yarısında sahaya çıkan Pedro, King’ten gelen pas ile savunma arkasına sarktı. Topa vuruşunu yapacağı anda Mumin’in sert müdahalesiyle karşılaşan Pedro, ayak bileğine yapılan müdahale sonucunda kendisini yere bıraktı. Pedro’nun ayak bileğinin döndüğü ve acı içinde kendisini yere bıraktığı anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

SEZONU KAPATABİLİR

Kötü bir sakatlık yaşayan ve ayak bileğine aldığı darbe ile acı içinde kendisini yere bırakan Pedro, sahaya gelen sağlık görevlileri tarafından sedyeyle saha kenarına alındı. Sedyeyle kenara alındığı anlarda gözyaşlarına boğulan Pedro’nun sakatlığının ciddi olabileceği ve sezonu kapatabileceği iddia edildi. Pedro’nun soyunma odasına götüürldüğü anlarda taraftarlar deneyimli futbolcuya alkışlarla destek verdi. Takım arkadaşları da soyunma odasına taşınan Pedro’nun yanına giderek desteklerini gösterdi.

Başa dön tuşu