Ekonomi

Kampanyaların biri bitiyor, biri başlıyor! Tam 8 gün kaldı! Ev tüpünü 320 TL’den sadece tek bir şartla alabilirsiniz…

Bankaların düzenlediği kampanyalar gibi müşterilerini artırmaya yönelik markaların da düzenlediği kampanyalar ve iş birlikleri, artan enflasyon karşısında, vatandaş nezdinde bir çözüm olarak görülmeye başlandı. Bu nedenle kampanyaları yakından takip etmeye başlamış olan vatandaşlar, özellikle artan tüp fiyatları nedeniyle bu alandaki kampanyalara daha çok ilgi duyar hale geldi.

Kampanyaların devam ettiği mart ayında, tüp alanındaki kampanyalar da dikkat çekmeye başladı. Bu kampanyalar kapsamında devam eden bir kampanya İpragaz’dan geldi. Kampanya için Turkcell ile bir iş birliği içerisine girdiğini duyuran İpragaz, ev tüplerinin indirimli bir şekilde alınabileceğini duyurdu. İpragaz ile Turkcell, kampanya kapsamına ilişkin şartları da açıkladı. İşte İpragaz ve Turkcell’in kampanyası ve kampanya şartları…

TURKCELL’Lİ OLANA İPRAGAZ’DA İNDİRİM VAR

İpragaz ile Turkcell’in gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında; Turkcell Bizce uygulaması kullanıcılarına 12 kilogramlık ev tüplerinin 320 TL’den satılacağı duyuruldu. Markalardan gelen yazılı açıklamalar kapsamında 14 Mart 2023 tarihi saat 23:59’a kadar kampanyaya katılım sağlayan bayilerden alınacak olan tüpler için indirimin geçerli olduğu ortaya çıktı. Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell Bizce uygulamasında “şifre al” butonunu tıklayarak şifre alınabileceğini bildiren iki marka, SMS ile şifre almak için ise ‘IPRAGAZ’ yazıp 2263’e SMS göndermek gerektiğini ilan etti.

HER TURKCELL’Lİ KAMPANYADAN YARARLANAMIYOR

Kampanya kapsamında birtakım koşullar belirlemiş olan İpragaz ile Turkcell, 12 kilogramlık ev tüplerinde geçerli olan indirimlerin kampanyaya katılan bayiler dışındaki bayilerden alınamayacağının altını çizdi. Aynı şekilde Turkcell Bizce uygulaması kullansa bile kampanyadan iş yeri abonelerinin yararlanamayacağını hatırlatan İpragaz ile Turkcell, sadece bireysel müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğinin altını çizdi.

Bir hattın kampanyadan yararlanma süresinin 45 gün olduğunu bildiren Turkcell ile İpragaz, bu süre dolmadan kampanyadan bir kez daha yararlanamayacağını vurguladı. Aynı zamanda kampanyaya kotada getirildi. İpragaz ile Turkcell iş birliği kapsamında indirimli olarak satın alınacak olan tüplerin kampanyasına katılım için tüm Türkiye genelinde aylık 100.000 katılım sınırlaması uygulanacak. Bu sınır dolması halinde, kampanya otomatik olarak duracak.

Başa dön tuşu