Ekonomi

Kasım Ayı Bitmeden Başvuru Yapanların Hesabına 10000 TL Ödeniyor! Başvurular Başladı

Akbank 10.000 TL nakit avans kampanyası başladı! Hızlı bir şekilde başvuru yapan tüm müşterilerin hesaplarına anında kredi tutarı yatırılacak. Akbank Kasım ayı içerisinde başvuru yapan herkese 10.000 TL taksitli nakit avans imkanı sundu. Üstelik faiz işlemeyecek! Sıfır faizle Akbank’tan anında 10.000 TL nakit ödeme alabilirsiniz. Detaylar haberimizde sizlerle…

Akbank 10.000 TL kredi kampanyası için başvuruda bulunanlara anında ödeme yapılacak! Akbank üzerinden 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans çekmek isteyen müşteriler belirtilen koşullar dahilinde 36 ay vadeye kadar bu kredileri diledikleri an kullanabilecekler. Taksitli nakit avans kampanya koşullarına uygun olmaları halinde hızlı bir şekilde onay alabilecekler. Akbank son zamanlarda yaptığı düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla beraber müşterilerine ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak ve toplamda 36 ay vadeli olarak taksitli nakit avans fırsatı sunuyor.

Akbank 10000 TL Taksitli Avans Başvurusu

Akbank yaptığı yeni kredi kampanyaları ile müşterilere uygun faizli ve vade fırsatlı kredi sahibi olma imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi kampanyalarıyla birlikte müşterilerine ilk taksit ödemelerinde de 90 gün erteleme fırsatı sunan Akbank toplamda 36 ay vadeli olarak taksitli avans imkanı sunuyor. 10.000 TL taksitli avans çekmek isteyen müşteriler banka şubelerine müracaat ederek ya da cep telefonları aracılığıyla kısa mesaj atarak krediye başvuruda bulunabilecekler.

Akbank üzerinden 10.000 TL’ye kadar taksitli avans imkanından faydalanmak isteyen müşterilerin bankalar Akbank mobil bankacılığı üzerinden ya da bizzat şubeye giderek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilecek. Sizde anında uygun faizli kredi için başvuru yapabilir ve dakikalar içerisinde onaylanan kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyenler belirtilen koşullar dahilinde bu krediden anında faydalanabilecek.

Anında Hesaba Yatırılıyor

Akbank taksitli avans kampanyasına katılmak isteyen müşteriler kısa mesaj aracılığıyla Kredi yazarak boşluk bırakarak T.C. Kimlik numarasını yazarak 4425’e mesaj göndererek kredi başvurusu yapabilecekler. 10.000 TL ve üzerinde kredi değerlendirmesinde bulunacak olan banka kredi onayı alan vatandaşlara en yakın banka şubesi üzerinden gelir belgesi olmadan yalnızca kimlik ile kredi fırsatı sunacak.

Başvuru Koşulları Neler?

Akbank sunduğu taksitli avans seçeneği için müşterilerden bazı koşulları sağlamalarını istiyor. Sizde Akbank 10.000 TL taksitli avans kullanmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız gerekiyor. 10.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız banka üzerinden kredi notunuz en az 1.300 ve üzerinde olmalıdır. 36 ay vadeye kadar kullandırılacak olan bu kredi de Akbank müşterilerine kredi fırsatı tanınırken diğer bankalardaki ödeme performansları da değerlendirilmeye alınacaktır. Diğer bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı borcunuz mevcutsa ya da herhangi bir gecikme bulunuyorsa yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuç alacaktır.

Başa dön tuşu