Ekonomi

Kasım Ayı Emekli Promosyon Kampanyaları Devam Ediyor! Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank’tan Yeni Hamle Geldi

SSK ve Bağ-Kur emeklisi vatandaşlara duyuru geldi. Halkbank ve Vakıfbank emeklilere yeni promosyon kampanyalarını ilan etti. Kasım ayında tüm SSK, Bağkur ve Memur emeklilerine promosyon müjdesi peş peşe geldi. SSK üzerinden emekli maaşı ödemesi alan müşteriler ile beraber Bağ-Kur ve Memur emeklilerine, kamu bankaları binlerce lira veriyor. Peki promosyon başvurusu nasıl yapılır? Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Başvuru yaparak, emekli promosyonundan yararlanmak isteyen müşteriler için başlatılan yeni kampanya kapsamında, emekli maaşı alan kişiler, hızlı bir biçimde işlemlerini gerçekleştirerek nakit onayı alabiliyorlar. Başvuruda bulunmak isteyenlere anında sonuç bildirilerek bu promosyon ödemesi hesaplarına aktarılıyor. Sizlerde emekli maaşınızı dilediğiniz bankaya taşıyarak promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz.

Halkbank ve Vakıfbank’tan Promosyon Müjdesi

Ülkemizde yaşayan tüm emekli vatandaşlarımız için geçerli olan bu kampanyada, Halkbank ve Vakıfbank vatandaşlara emekli promosyon ödemesi veriyor. Halkbank 5 bin TL’ye kadar promosyon verirken, Vakıfbank 7500 TL’ye kadar promosyon ödemesi imkanı sağlıyor. Halkbank ve Vakıfbank bankaları üzerinden promosyon başvurusu yapmak için bankadan emekli maaşı ödemesi alıyor olmanız gerekmektedir.

Halkbank ve Vakıfbank üzerinden emekli promosyon ödemesi almak isteyen kişiler, maaşlarını bu bankalara taşımaları halinde 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş alma taahhüdünde bulunarak bu kampanyadan yararlanabilecekler. 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş almanız halinde ise sizlere ilk belirtile promosyon ödemeleri veriliyor. Başvurularınızı şubeler üzerinden, mobil bankacılık hizmetlerinden ya da resmi banka sayfaları üzerinden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Ödemeler Hesaplara Yatıyor

Emekli maaşınızı Halkbank ve Vakıfbank üzerinden alıyorsanız başvuru işlemlerinizi yaparak bankaların size sağladığı bu promosyonlardan anında yararlanabilirsiniz. Vakıfbank ve Halkbank yüksek miktarlarda promosyon ödemesi verdikleri için müşteriler tarafından yoğun ilgi görüyor. Sizlerde bankaların talep ettiği koşullara uygun olmanız halinde bu bankalardan promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Vakıfbank ve Halkbank emekli maaşını bankasından alan emeklilere promosyon ödemelerini vermeye başladığını duyurdu. Aynı zamanda bu bankalar üzerinden maaş almayan müşterilerde bu bankalara emekli maaşlarını taşıma işlemi yaparak ve bununla birlikte 3 yıllık bir taahhüt vererek sağlanan promosyon ödemelerinden faydalanabilecek. Ayrıntılı bilgiye Vakıfbank ve Halkbank resmi internet adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu