Medya

Kısmetse Olur sunucusu değişiyor! Kısmetse Olur’un yeni sunucusu kim olacak?

Youtube ekranlarında en çok izlenen program olan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü sunucusu Öykü Serter’in sunuculuktan ayrıldığı iddia ediliyor. Her bölümüyle ayrı sevilen programda sunucu değişikliğinin gündeme gelmesi merak uyandırdı. Peki, Kısmetse Olur yeni sunucu kim? 

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programında 9 kadın ve 9 erkek yarışmacının yarıştığı, aşkın ve kaosun, savaşların bitmediği yarışmada sunucu Öykü Serter gidiyor. Peki Öykü Serter neden Kısmetse Olur’u bırakıyor, yeni gelen Kısmetse Olur sunucusu kim? 

Kısmetse Olur’un ilk sezonunu Seda Akgül sunmuş ve Kısmetse Olur: Aşkın Gücü’nde olmaması programı heyecanla bekleyen seyircileri üzmüştü. Seda Akgül yerine gelen Öykü Serter’in ise “Ben izdivaç programı sunmadım, bence önemli bir duruş. Bir yerde bir karşılığı olmalı” dediği öğrenilmişti. Ardından bunun üzerine çok fazla eleştiri ve yorum gelmişti. Öykü Serter şimdi Kısmetse Olur programının sunuculuğunda olmayacağı iddialarına cevap verecek mi? 

Seda Akgül’ün yıllar sonra yaptığı bomba açıklamalar 

Kısmetse Olur programının eski sunucusu Seda Akgül’ün yaptığı açıklamalarda, “O programda bir tek sahte olmayan vicdanlı unsur bendim. Perde arkasını bana anlatmıyorlardı. İnsanların duyguları ile oynamak günah.” demişti.  

Seda Akgül’ün aynı zamanda Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2.sezon için kendisine sunuculuk teklifini yaptıklarını iddia etti. Seda Akgül hayrete düşürdü. 

Seda Akgül’ün yapacağı açıklamalar merak edilirken. Öykü Serter’İn neden ayrılacağı merak ediliyor. 

Başa dön tuşu