Medya

Kısmetse Olur Tolga Kandemir’in eski fotoğrafları şok etti! Aybüke bunlara ne diyecek?

Youtube’un en fazla izlenen yapımı haline gelen Kısmetse Olur programında en çok beğenilen, genç kızların sevgilisi haline gelen Tolga Kandemir’in seneler önceki halini görenler hayrete düştü. Gelen yorumlar “Şaka gibi” niteliğinde oldu. Genç kızların aşık olacağı derecede yakışıklı ismi görenler gözlerine inanamadı. Yorumlar birbiri ardına geldi…

9 erkek ve 9 kadın yarışmacı ile Youtube ekranlarında tekrar başlayan Kısmetse Olur yarışmasında yeni isimler var. Eski sezonu hiç aratmaya türden programda aşk barındıran meseleler, kaos yaratan olaylar, kavgalar bitmek bilmiyor. Diğer yandan Kısmetse Olur hayranlarının sevgisini kazanan Tolga Kandemir’in yıllar önce çekilen fotoğrafları da olay oldu.

Best Model of Turkey 1.si

Tolga Kandemir’in Best Model of Turkey yarışmasına katıldığı ve birincilik kazandığı, sonrasında da modellik, mankenlik çalışmalarına devam ettiği biliniyor. Kısmetse Olur programında Aybüke Çangal ile aşk yaşayan Tolga Kandemir, “Yanıma yakışacak birini arıyorum. Güvensizlik beni sinirlendirir, kıskançlığa gelemem” sözleriyle programa giriş yapmıştı.

Tolga Kandemir ve Aybüke Çangal beraberliği milyonların dikkatini çeker hale gelmişti. Şimdi Kısmetse Olur yeni bölüm yayınlanırken Aybüke görülmedi. Peki, yakışıklı Tolga Kandemir’in eski fotoğrafları nasıl?

Hayranları şaşkınlık tepkilerini yorumlarda verdi

Tolga Kandemir’in eski haline ilişkin görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaşılınca birçok kişinin beğenisini kazanan isme çok fazla yorum geldi.

Yorumların bazıları şöyle oldu: “O pantolon ne öyle!”, “Ne olmuş sana ya!”, “O panyolon paçaları benim başımı eğmedi, koparttı”, “Aybüke görmesin şunları.” Aybüke Çangal’ın ne yorum yapacağı ise merak konusu.

Başa dön tuşu