Medya

Kısmetse Olur’da işler karışıyor! Böyle olay görülmedi

Yayınlanan ilk bölümle birlikte adeta deprem etkisi yaratan Kısmetse Olur yarışması şimdi de efsane bir aşk bombası ile olayları karıştırdı. Tolga ve Cansel, Aybüke, Oğulcan derken neler neler oluyor. İşte Kısmetse Olur’da aşk kördüğümünün detayları…

RTÜK’ün engellemesinden 5 yıl sonra tekrar yayına 12 Aralık tarihinde başlayan Kısmetse Olur, bomba gibi başladı. Yarışmadaki yeni çiftler ise şimdiden seyircilerin gözdesi oldu. 9 erkek ve 9 kadın yarışmacının olduğu programda aşk kasırgası insanları şaşkına çevirdi.

Aşk dolu yarışma

Kısmetse Olur yarışması adeta aşk tufanlarıyla geçiyor. Yeliz ve Erol beraberliklerine şans vermek isterken, Tolga ve Aybüke vıcık vıcık bir aşk yaşıyordu. Yaren ile Erhan birbirlerine gittikçe bağlanıyor. Oğulcan ve Cansel de bir barışık bir küs ilerliyor. Şimdi ise Sedat ve Elif birbirlerini tanıma yolundayken ayrılmıştı. Şimdi olanlar ise şaşırtmaya devam ediyor…

“Yok artık” dedirten kare

Sosyal medyada şok eden bir kare paylaşıldı. Geçen günlerde Simge Nur Erkoç bir yayın açmıştı, Sedat Polat’ın sürekli boynunda olan bir kolyeyi takmış olması şaşırtıcıydı. Herkes bir beraberlik bekliyordu, ancak bu kadarı “Yok artık” dedirtti.

Sosyal medyada gündem olan Sedat Polat ve Simge Nur Erkoç’un aşkı kimilerinin hoşuna gitse de kimileri bu durumu hiç sevmedi. Henüz bununla ilgili bir açıklama yapmadılar.

Başa dön tuşu