Ekonomi

Kredi kartı borç batağından kurtaran kredi paketi açıklandı! Üstelik 3 ay geri ödemesiz: Borçlular dikkat!

QNB Finansbank’tan kredi ve kredi kartı borcu olanlara müjdeli haber! Hemen başvurarak sürekli biriken ve faiz işleyen borçlarınızı kapatmak için kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank’ın kredi kampanyası ile alakalı bilgiler haberimizde.

Son ekonomik durumlardan sonra nakit ihtiyacını kredi kartından karşılayan ve dönem sonunda borcunu ödeyemeyen vatandaşlara güzel haber QNB Finansbank’tan geldi. Geçtiğimiz günlerde QNB Finansbank kredi politikalarına ilişkin bir açıklama yaptı. Daha fazla bilgi için lütfen haber detayımıza bakın.

BORÇLAR ARTINCA KREDİYE BAŞVURU ARTTI

Kredi kartı borcunu ödeyemeyen on binlerce vatandaş çareyi kredi kapatma kredisinde buldu. Bu tür bir kredi, bireylerin borçlarını yönetilebilir tek bir ödemede konsolide etmelerine yardımcı olma kabiliyeti nedeniyle giderek daha popüler hale geldi.

Bireyler kredi kapatma kredisi alarak kredi kartı borçlarını kapatabilir, yüksek faiz oranlarından ve bakiye taşıma masraflarından kurtulabilirler. Bu, yalnızca mali durumlarının kontrolünü yeniden kazanmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zaman içinde kredi puanlarını da artırır. QNB Finansbank da kredi kapatma kredisi kampanyasını açıkladı. 36 aylık vadesi olan kredi kapatma kredisi kampanyasının detayları şu şekilde açıklandı…

QNB FİNANSBANK KREDİ KAMPANYASI AÇIKLANDI

QNB Finansbank geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesinde özel bir kampanya duyurdu. Banka, yeni müşterilerine 50 bin liraya kadar borç kapatma kredisi sunuyor. Bu kredi 3 ay geri ödemeli ve faizsiz 10.000 lira nakit avans ile geliyor.

Bu, borçla mücadele eden ve mali durumunu yönetmenin bir yolunu arayanlar için harika bir fırsat. Bu kampanyadan yararlanmak için QNB Finansbank’ın yeni müşterisi olmanız yeterli.

QNB Finansbank kredi kapatma kredisinin toplam tutarı 50 bin TL’dir. Alınan bu borç 36 aya varan vadelerle geri ödenebilir. Alınan kredinin aylık taksit tutarı 1.139 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 77.005,81 TL’dir.

QNB Finansbank’a borç kapatma başvurusunda bulunmak için bir şubeye giderek T.C Kimlik Kartı ve İkametgah Gelir Belgenizi ibraz edebilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda krediyi alıp alamayacağınız size bildirilecektir.

Başa dön tuşu