Medya

Kurtlar Vadisi yeniden çekiliyor! Polat Alemdar, Memati, Abdülhey geri dönüyor, Necati Şaşmaz yayın tarihini duyurdu

Bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi, yayınlandığı dönemin en çok izlenen yapımlarından biri haline gelmişti. Uzun yıllar ekran macerasına devam eden ve her sezonu büyük bir heyecanla takip edilen dizinin hayranlarını sevinçten havaya uçuracak bir haber geldi. Dizinin efsane karakterlerinden Polat Alemdar’a hayat veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, dizinin geri döndüğünü açıkladı.

Bir döneme damgasını vuran ve herkesi ekrana kilitleyen dizi Kurtlar Vadisi’nin tekrar bölümleri bile izlenme rekorları kırıyor. Her karakteri ayrı ayrı sevilen ve Türk dizi tarihinin hafızalara kazınan yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor. Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, çekimlerin önümüzdeki aylarda başlayacağını açıklayarak Kurtlar Vadisi hayranlarına büyük bir müjde verdi.

KURTLAR VADİSİ GERİ DÖNÜYOR

Türk dizi tarihinin unutulmaz yapımlarından biri olan ve her sahnesi hafızalara kazınan Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen hala konuşulan ve efsane sahneleriyle unutulmazlar arasına adını yazdıran Kurtlar Vadisi ile ilgili müjdeli haber dizinin başrol oyuncusu, bir neslin hayran olduğu karakteri Polat Alemdar’a hayat veren Necati Şaşmaz’dan geldi. Şaşmaz, çekimlerin başlayacağını duyurdu.

ÇEKİMLER OCAK AYINDA BAŞLIYOR

TRT Müzik’te Mazhar Alanson’un konuğu olan Necati Şaşmaz, merak edilenleri yanıtladı. Önümüzdeki aylarda Kurtlar Vadisi’nin çekimlerine başlayacaklarını ve kendisinin de hazırlık içerisinde olduğunu aktaran Şaşmaz, ‘Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başlandı dizi. Nasipse olacak.’ Sözleriyle izleyiciyi heyecanlandırdı. Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerinde yer alacak karakterler merak konusu oldu. Necati Şaşmaz Polat Alemdar karakteriyle yeniden ekranın tozunu attırmaya hazırlanırken dizinin çok sevilen diğer karakterleri Memati ve Abdülhey’in de dizide yer alması bekleniyor. Henüz çekimleri yeni başlayacak olan Kurtlar Vadisi’nin kadrosunda hangi isimlerin olacağı belli olmadı. Çekimler başladıktan sonra dizinin oyuncu kadrosunun da netlik kazanması bekleniyor.

Başa dön tuşu